banner461

Gülşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sıklaştırdı

Gülşehir Belediyesi Zabıta Ekibi 2016-2017 Eğitim öğretim yılının açılmasıyla Nevşehir- Gülşehir arası taşımacılık yapan Gülşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Gülşehir ulaşım şirketi minibüslerini denetledi.

Gülşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sıklaştırdı
07 Ekim 2016 Cuma 13:16

banner143
banner134
Gülşehir Belediyesi Zabıta Ekibi 2016-2017 Eğitim öğretim yılının açılmasıyla Nevşehir- Gülşehir arası taşımacılık yapan Gülşehir Belediyesi bünyesinde bulunan Gülşehir ulaşım şirketi minibüslerini denetledi. Denetimler sırasında vatandaşların sürücü ve araçlardan şikayetlerinin bulunup bulunmadığı soran zabıta ekipleri vatandaşları uyararak biletsiz yolcu seyahat yolcu sigortasından yararlanamazlar lütfen seyahat esnasında biletinizi isteyiniz öğrenci arkadaşlarımız öğrenci kimlik kartlarını yanında bulundurmak zorundadırlar diyerek uyarılarda bulundular.
Vatandaşların can ve mal güvenliğini daha güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmeleri açısından araçlar kamera sistemiyle aralıksız izlenerek gerekli önlemler ve tedbirler alınıyor. Vatandaşların istek, öneri ve şikayetlerini 0384 411 30 03 veya http://gulsehir.bel.tr/tr-tr/alt-sayfalar/175/Beyaz-masa   adreslerinden şikayetlerini bildirebilirler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.