banner461
banner195

Gülşehir Belediyesi'nden Engelli Kadına Tekerlekli Sandalye

Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun tarafından ilçede yaşayan engelli bir kadına tekerlekli sandalye hediye edildi.

Gülşehir Belediyesi'nden Engelli Kadına Tekerlekli Sandalye
15 Nisan 2013 Pazartesi 17:51

banner143
banner134

 Geçirdiği hastalığın devam etmesi sonucu yürüme fonksiyonunu kaybeden Gülşehir 400 Evler Mahallesinde yaşayan Hatice Ekiz'i (40) evinde ziyaret eden Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, bir çocuk annesi Ekiz'e tekerlekli sandalye hediye etti.

 

Beraberinde Belediye Meclis Üyesi Ayşegül Çiftçi, Erdoğan Çamak ve Belediye Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Terlemez ile birlikte Hatice Ekiz'e tekerlekli sandalyeyi teslim eden Dursun, sandalyeye binmesi için Ekiz'e yardımcı oldu.

 

Amaçlarının fiziki engeli bulunan vatandaşa hizmet olduğunu belirten Dursun, sosyal belediyecilik kapsamında ilçedeki yol ve yaya kaldırımları ve belediye girişini fiziki engelli vatandaşların kolay geçişini sağlamak amacıyla yeniden düzenlediklerini dile getirdi.

 

Tekerlekli sandalyesine kavuşma mutluluğu yaşayan fiziki engelli Hatice Ekiz de, çok mutlu olduklarını belirterek, Gülşehir Belediyesi'ne teşekkür etti.

 

Ekiz'in belediyeden emekli eşi Fikret Ekiz ise, eşini bundan sonra daha kolay dışarı çıkartabileceği için sevindiğini belirtti


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.