banner461
banner195

Gülşehir Emmiler Köyünde Yağmur Duasında

Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Emmiler köyünde yaklaşık bin 500 kişinin katılımı ile yağmur duası yapıldı.

Gülşehir Emmiler Köyünde Yağmur Duasında
25 Ocak 2014 Cumartesi 13:19

banner143
banner134
Gülşehir ilçesi Emmiler Köyünde yağmur duasına çıkıldı. Emmiler köyünde yapılan duaya Gülşehir ilçesinde de büyük katılım oldu. Gülşehir Kaymakamı Murat Ertekin, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Okan Yılmaz, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) İl Koordinatörü Murat Asiltürk, Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa DURSUN başta olmak üzere ,MHP Belediye Başkan Adayı Vahdi Arısoy ve bir çok bürokrat katıldı.

Gülşehir ilçesi 
 Emmiler köyü muhtarlığı ile İl Müftülüğü öncülüğündeki duaya ilçeye bağlı 12 köyden katılan çiftçilerle vatandaşlar, köydeki futbol sahasında 2 rekat şükür namazı kıldı.
Duaya gelen Katılımcılar  İl Müftü Yardımcısı Nazım Haksever'in yaptığı duaya "amin" dedi.

Duanın ardından kurban kesildi, katılımcılara yemek ikram edildi.

Gülşehir ilçesi Emmiler Köyünde yağmur duasına çıkıldı. Emmiler köyünde yapılan duaya Gülşehir ilçesinde de büyük katılım oldu. Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa DURSUN başta olmak üzere ,MHP Belediye Başkan Adayı Vahdi Arısoy ve bir çok bürokrat katıldı.

kaynak : mantarkaya post


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
KURDO - 4 yıl önce
turkiye geneli uzerinde cok buyuk ugursuzluk var bu ugursuzlugun yok olmasi icin basta recep bey hukumeti yok olmasi lazim bak goreceksiniz bolluk bereket yagmur kar bollugu yasanacak