banner461

Gülşehir İlçe Çöplüğünde Yangın

Nevşehir in Gülşehir ilçe çöplüğünde dün akşam saat 18:40 saatlerinde çıkan ve sebebi henüz belli olmayan yangın, şehrin üzerinde yoğun bir duman oluşturdu.

banner503
Gülşehir İlçe Çöplüğünde Yangın
02 Ağustos 2014 Cumartesi 13:04

banner143
banner134
Gülşehir ilçe çöplüğünde dün akşam saat 18:40 saatlerinde çıkan ve sebebi henüz belli olmayan yangın, şehrin üzerinde yoğun bir duman oluşturdu.

Gülşehir ilçesinin Kepez mevkiinin arka tarafında bulunan Armutlu Boğazı olarak bilinen yerlere istiflenen çöplerin sebebi bilinmeyen nedenlerle şehir çöplüğündeki çıkan yangına zamanında müdahale edilmesi olası bir faciayı önledi.


Gülşehir Belediyesi İtfaiyesiyle yaptığımız görüşmede , "18.30 civarında çöplüğün hemen sağ tarafında 50 metrelik bölgede gaz sıkışmasından meydana geldiği düşünülen yangın, rüzgarın da tesiriyle şuanda gördüğümüz duruma geldi. Arkadaşlarla mücadele edip söndürmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız şuanda 5 tane arkadaşla devam ediyor. Araçlarımızın hemen hemen hepsi burada . İnşallah rüzgar ters esmez. Ters esmediği sürece de birkaç gün devam edecek bu yanma olayı.


Duman çıkmayasıya kadar burada ekiplerimiz çalışmalarına devam edecek. Ama bir iki saate burada inşallah alev kırılır. Çok tehlikeli bir durum gözükmüyor" dedi.


Söndürme çalışmalarının devam ettiği yangında çöplükteki yangın halen devam ediyor.

Haber:Mantarkaya Gazetesi

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.