banner461
banner195

Gülşehir İlçe Protokolü Sporda Öncü

Nevşehir'in Gülşehir ilçe protokolü sık sık bir araya gelerek birlik ve beraberlik adına örnek teşkil edecek ilçe gençliğini spora teşvik edecek çeşitli Sportif faaliyetlerde bulunuyorlar.

Gülşehir İlçe Protokolü Sporda Öncü
21 Ekim 2014 Salı 11:38

banner143
banner134
Gülşehir ilçe Kaymakamı, Murat ERTEKİN, G.Komutanı Abdulkadir YAPRAK, Belediye başkan vekili Erol GÜMÜŞSOY, Cumhuriyet Başsavcısı Serkan BÜYÜKÇIKRIKÇI, Savcımız Sinan ALKILINÇ, Baş komiser Mehmet ORBUK, Pancar İşletme Şefi Temel MUTLU, Nüfus Müdürü Şaban KARAHAN, Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni İlhan EKİCİ ve Atatürk İlkokulu Öğretmeni Mutlu Akkuyu  beraberinde 19/10/2014 Pazar günü saat 07:30 da Çat vadisi başlangıcından  başlayarak Açık saray mevkiinde bulunan Mantar kaya da Sonlanan fotoğraf çekimiyle bitirilmiştir. Saat 10:00 da beraber sabah kahvaltısı daha sonrası bilardo oynayarak etkinlik sona erdirilmiştir.

İlhan EKİCİ yaptığı açıklamada ‘ilçemizde sporu severek yapan ve bunu alışkanlık haline getirerek haftada iki gün çim sahada futbol oynayarak boş zamanlarını verimli bir şekilde değerlendirilmeleri ilçemiz açısından büyük bir kazanımdır. Hafta sonları ilçemizin turistik ve görsel alanda görülmesi gereken yerlere yine gezi programları yapılacaktır.’dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Atilla - 4 yıl önce
kaymakamlık kupasında oynamak isterdim :)