banner461
banner195

Gülşehir İlk İftarını Ezansız Açtı...!

Gülşehir’de Ramazan ayının ilk günü kent merkezinde iftar saatinde bir çok mahallede elektrikler kesildi, Gülşehir halkı İlk İftarını Ezansız Açtı.

Gülşehir İlk İftarını Ezansız Açtı...!
30 Haziran 2014 Pazartesi 14:28

banner143
banner134

 Gülşehir’de Ramazan ayının ilk günü kent merkezinde iftar saatinde bir çok mahallede elektrikler kesildi.

 

 

 Gülşehir’de artık bir klasik haline gelen elektrik kesintisi, Ramazan ayının bu ilk gününde yine gitti. Üstelik şehir merkezindeki pek çok mahallede elektrikler gelmezken, kesintinin iftar saatine denk gelmesi herkesi adeta çıldırttı.

 

 

 

Konu hakkında görüşlerini açıklayan vatandaşlarımız, zaten geçmiş dönemde olduğu gibi bu dönemde de elektriklerin çok kesildiğini ama en azından bu mübarek ayın ilk günü hem de iftar saatinde kesilmesinin doğru olmadığını belirtti. İftar saatinde giden elektrik nedeniyle iftar ezanın duyamayan vatandaş kimi telefonla kimi saatine uyarak iftarını açtı.

 

 

 

Konu hakkında telefon açarak nedenini sorduğumuz Medaş yetkilileri ise akşam saatlerinde kentte saatte hızı 25 kilometre olan fırtınanın çıktığını ve bu fırtınanın elektrik tellerine zarar vermesinden dolayı elektriklerin kesildiğini belirttiler.

 

 

 

 Ekiplerin derhal sorun çıkan yerlerde çalışmalara başlayarak iftar saatinden 15 dk sonra sorunu çözdü. İlçeye elektrik verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.