banner461
banner195

Gülşehir Köylerine Ziyaret

Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, Genel Sekreter Abdulkadir TATAR, Gülşehir Kaymakamı Murat ERTEKİN ve Gülşehir İl Genel Meclis Üyesi Hakan YAMAN ile birlikte önce Gülşehir Eğrikuyu Köyündeki köy içi kumlama çalışmalarını daha sonrada Gülşehir Yalıntaş Köyündeki Menfez çalışmalarını yerinde takip ettiler.

Gülşehir Köylerine Ziyaret
28 Ocak 2014 Salı 16:56

banner143
Gülşehir Köylerine Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
 Nevşehir Valisi Mehmet CEYLAN, Genel Sekreter Abdulkadir TATAR, Gülşehir Kaymakamı Murat ERTEKİN ve Gülşehir İl Genel Meclis Üyesi Hakan YAMAN ile birlikte önce Gülşehir Eğrikuyu Köyündeki köy içi kumlama çalışmalarını daha sonrada Gülşehir  Yalıntaş Köyündeki Menfez çalışmalarını yerinde takip ettiler. 
 
 Genel Sekreter, çalışan ekiplere teşekkürlerini ileterek biran evvel çalışmaların bitirilmesi hakkında talimat verdi, Sayın Vali ve Genel Sekreter Köy Muhtarlıklarını ziyaret ederek köylülerle ve muhtarlarla bilgi alışverşinde bulunarak çalışmaların devam edeceğini belirttiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
topaklıya da bekleriz - 4 yıl önce
sayın valimiz kızılırmaktan bu tarafı bilmiyor galiba topaklıya,çalışa,kalabaya,kozaklıyada bekleriz hemde hizmetleri ile birlikte ...