banner461
banner195

Gülşehir Toki Kaderine mi Terkedildi. Halk Ya Paramız Ya Evimiz Diyor..!

Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'nde TOKİ Tarafından 300 konut olarak planlanan, 2011 Yılında yapımına Başlanan ve 2 yılda teslim edilmesi vaad edilen TOKİ evleri Yüklenici Firmaların sorunları Nedeni ile 3.ncü yılında Atıl Bir Durumda Kaderine Terkedildi..Halk Ya Paramız Ya Evimiz Diyor

Gülşehir Toki Kaderine mi Terkedildi. Halk Ya Paramız Ya Evimiz Diyor..!
08 Eylül 2014 Pazartesi 12:19

banner143
Gülşehir Toki de Belirsizlik Sürüyor !
İlgili Galeriye Git
banner134

 Gülşehir İlçesi'nde TOKİ Tarafından 300 konut olarak planlanan ve 2011 Yılında yapımına Başlanan ve 2 yılda Teslim edileceği belirtilen 300 Konutluk TOKİ evleri Yüklenici Firmaların sorunları Nedeni ile 3.ncü yılında Atıl Bir Durumda Kaderine Terkedildi..

 
 
Edinilen Bilgilere Göre Diğer İl ve İlçelerdeki TOKİ Konutları, Yapımı Başladıktan  2 Yılda Teslim edilmesine rağmen, Gülşehir'deki Toki Konutlarının  3.ncü yılında  hala teslimatının yanı sıra hiç bir çalışma yapılmayıp Atıl Durumda bırakılması ve herhangi bir bilgilendirme Yapılmaması Halkın Tepkisine neden olmuş durumda.
 
 
Dar gelirli vatandaşların umudu olan ve borçla ön ödemesini Yapan Vatandaşlar; ''Ya Paramız Ya Evimiz Diyor''. Halk Yetkililerden www.fibhaber.com Aracılığı ile Yetkililere seslenerek; Bu Konu Hakkında bir an önce çözüm istiyor.
 
 


Haber: SAMET ATEŞ

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.