banner461
banner195

Gülşehir'de 100 Yıllık Çeşme Kurudu...!

Gülşehir Çayır Mahallesindeki 100 Yıldır Akan Suyun Yenileme Aşamasındaki Çalışmaların Durdurulmasına Halkın Tepkisi Büyüyor

Gülşehir'de 100 Yıllık Çeşme Kurudu...!
30 Haziran 2014 Pazartesi 14:30

banner143
Gülşehir'de 100 Yıllık Çeşme Kurudu...!
İlgili Galeriye Git
banner134

 Gülşehir Çayır Mahallesindeki 100 Yılı Geçkindir Akan Suyun Yenileme Aşamasındaki Çalışmaların Durdurulmasına Halkın Tepkisi Büyüyor.

 
22 Gün önce Çayır mahallesi ndeki tarihi suyun kanal  Yenileme çalışmalarına Başlayan Gülşehir Belediyesi Çalışmaları Kesmiş durumda.Kazılan Çukurların Atıl durumda bırakılarak çalışmaların devam edilmemesi sebebi ile halk tepkili.
 
 
Mahalle sakinleri ile yaptığımız demeçlerde tam 1 ay olduğunu herhangi bir çalışma yapılmadığını 100 yılı aşkın süredir akan suyumuzun kesildiğini belirttiler.Gülşehir Belediye'mizin buna bir çare bulmasını kurumuş olan çeşmemizin yeniden akmasını talep ettiler.
 
 
 Yaptığımız Gözlemlerde ise Bir can güvenliği tehlikesi'de oluşmuş durumda; yer yer 2 mt yi bulan kanal derinliği insan hayatı bakımından büyük riskleride beraberinde getiriyor, Kanalın dar olması, güvenlik çemberi oluşturulmamış olması, gece saatlerinde bir insanın düşebileceği konusunda büyük risklerede beraberinde getiriyor.
  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.