banner461
banner195

Gülşehir’e Acemi Birliği İstiyoruz

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde esnaf ilçe ekonomisinin daha da hareketlenmesi için yetkililerin devreye girmesini bekliyor.

 Gülşehir’e Acemi Birliği İstiyoruz
27 Mayıs 2014 Salı 16:44

banner143
banner134

 Gülşehir’e Acemi Birliği İstiyoruz

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde esnaf ilçe ekonomisinin daha da hareketlenmesi için yetkililerin devreye girmesini bekliyor.

Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Şahin, İlçe ekonomisinin canlandırılması için geçtiğimiz yıllarda yaptıkları çalışmaların yeni dönemde de süreceğine dikkat çekerken, ilçenin ekonomik olarak kalkınması için öncelikle mevcut Gülşehir Meslek Yüksek Okulunun yeni alanına taşınarak daha fazla öğrenci kapasitesine ulaşması gerektiğini, ilçeye acemi birliği kurulmasının da büyük önem taşıdığını söyledi.

Mevcut durumda ilçe de bulunan Gülşehir Meslek Yüksek Okulunda bulunan 800 dolayındaki öğrencinin ilçeye bir hareketlilik getirdiğini ve Gülşehir’in ekonomik, sosyal, Kültürel gelişimine önemli bir katkı sağladığına da vurgu yapan Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Ahmet Şahin, Büyükşehirlerden taşınarak Anadolu’nun çeşitli illerine taşınması gündemde olan acemi birliklerinin birinin de Gülşehir ilçesinde konuşlandırılabileceğini ifade etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
:) - 4 yıl önce
şaşirdin i̇yi̇ce napacani
Avatar
ali - 4 yıl önce
nevşehir buldu da ilçeler geldi sıra :))
Avatar
okan - 4 yıl önce
yok devenin nalı!