banner461
banner195

Gülşehirin Her Mahallesine Hizmet Geldi

Yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çalışmalarımızdaki En önemli husus ise ekiplerimizin 23 ayrı noktada her mahalle ve sokakta çalışmalarımız devam ediyor.

Gülşehirin Her Mahallesine Hizmet Geldi
10 Kasım 2017 Cuma 16:22

banner143
banner134
Yol ve kaldırım düzenleme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Çalışmalarımızdaki En önemli husus ise ekiplerimizin 23 ayrı noktada her mahalle ve sokakta çalışmalarımız devam ediyor. Temiz Su kanal işleri, park-bahçe işleri, fen işleri olmak üzere ekiplerimiz yaşanabilir bir Gülşehir için çalışmalarını sürdürüyor.
Ekiplerimizin girmediği mahalle ve sokak olmadığının altını çizen Başkan Arısoy, “Bir taraftan sıcak asfalt çalışmaları yapılırken diğer taraftan fen işerine bağlı ekiplerimiz ana yollara bağlanan ara yollarımızda bordür ve kilitli parke döşemesi yapmaktadırlar. Park Bahçe ekiplerimiz ise orta refüj üzerinde moloz ve pislikleri temizleme çalışmalarımız son hızıyla devam ediyor, Gülşehir için nasıl bir güzelliği hayal ettiğimiz görünmeye başladı. Kısa sürede içerisinde Nevşehir Caddesi üzerindeki çalışmalarımızı da toparlayacağız hayal ettiğimiz Gülşehir’e kavuşacağız. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.