banner421
banner461
banner195

Gümrük Ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Nevşehir’de

Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci, bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere Nevşehir’e geldi. 

Gümrük Ve Ticaret Bakanı Tüfenkci Nevşehir’de

banner143
banner134
Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci, bir dizi ziyaret ve programlara katılmak üzere Nevşehir’e geldi. 
Vali Aktaş ve Nevşehir Milletvekilleri tarafından karşılanan Bakan Tüfenkci Nevşehir’de gerçekleştirdiği ziyaret ve davetlisi olduğu Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız’ın oğlunun düğün törenine katıldı.
Daha sonra Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen gelir ve kurumlar vergi rekortmenlerini kutlamak ve plaket takdim etmek üzere Ürgüp İlçesi Dinler Otel’de gerçekleştirilen programa geçildi.
Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen programa; Gümrük ve Ticaret Bakanımız Bülent Tüfenkci, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider, Murat Göktürk, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, TBMM İdare Amiri Erdoğan Özegen İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Nevşehir Ticaret İl Müdürü Ahmet Taygurt, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ürgüp Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, çevre illerden gelen oda başkanları, sanayici, işadamları ve davetliler katıldı.  
Bakan Tüfenkci programda yaptığı konuşmasında; Hükümetimiz milletimizin refah düzeyini artırmak için çaba sarfediyor, 2016’da yaşanan hain darbe girişimine rağmen Türkiye'nin büyümeye devam ediyor, elhamdülillah Türkiye’miz dünyanın büyük ekonomileri arasına yer alıyor.
Bakan Tüfenkci, "Biz istiyoruz ki bu milletin refah düzeyini artıralım. Türkiye'yi büyütelim, her bir vatandaşımızın cebine daha fazla para girsin, daha fazla insanımıza iş bulalım, bunun hesabını yapıyoruz. Tüm engellemelere rağmen, hain darbe girişimine rağmen 2016'da Türkiye'yi 2,9 oranında büyütmeyi başardık. Bu bizim için yeterli değil. Hükümetimiz, aldığı tedbirlerle 2016'da Türkiye'yi dünyanın en büyük 17'nci, Avrupa'nın da 6. büyük ekonomileri arasına sokmayı başardı." dedi
Program sonunda Bakan Tüfenkci,   gelir ve kurumlar vergi rekortmenlerini kutladı ve plaket takdim ederek teşekkürlerini bildirdi. Hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.