banner461
banner195

Gündüzpolat’tan Teşekkür

Geçtiğimiz hafta sonunda Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen Sağlık-Sen Nevşehir Şube genel kurulunun ardından Şube Başkanlığı görevine yeniden seçilen Hakan Gündüzpolat, genel kurula katılanlara teşekkür etti.

 Gündüzpolat’tan Teşekkür
23 Ekim 2014 Perşembe 17:47

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz hafta sonunda Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleştirilen Sağlık-Sen Nevşehir Şube genel kurulunun ardından Şube Başkanlığı görevine yeniden seçilen Hakan Gündüzpolat, genel kurula katılanlara teşekkür etti.

Sağlık sektöründe Nevşehir’de yetkili sendika olan Sağlık-Sen Şubesinin yeni dönemde önemli kazanımlara imza atacağına dikkat çeken Sağlık-Sen Nevşehir Şube Başkanı Hakan Gündüzpolat, “Seçimimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Sayın genel başkan yardımcımız Mustafa Örnek, belediye başkan yardımcımız Atilla Seçen başkanıma, il dışından gelen şube başkanlarımız M. Faruk Doğan ve Himmet Bayar başkanlarıma ve yönetimine değerli delegasyona, çok kıymetli il müdürlerim şube müdürlerime, Nevşehir sağlık-sen avukatımız Mehmet Yücel'e bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan üyelerimize teşekkür eder seçimimizin hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan dilerim. İyi ki varsınız. Hep birlikte daha iyi daha başarılı yarınlar görmek temennisiyle” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.