banner461
banner195

Güvenlik ve Asayiş Toplantısı Yapıldı

Nevşehir Valiliğince Güvenlik ve Asayiş Toplantısı, Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Güvenlik ve Asayiş Toplantısı Yapıldı
09 Eylül 2017 Cumartesi 09:49

banner143
banner134
Nevşehir Valiliğince Güvenlik ve Asayiş Toplantısı, Valilik Toplantı Salonu’nda yapıldı.
Toplantı, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın Başkanlığında Vali Yardımcısı Nurettin Ateş, Nevşehir İl Jandarma Komutanı Jandarma Kurmay Albay Yüksel Yiğit, İlçe Kaymakamları, Nevşehir Emniyet Müdürü Mehmet Artunay ve diğer yetkililerin katılımıyla gerçekleşti.
Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın başkanlığında “Güvenli Okul, Güvenli Eğitim” projesi kapsamında alınacak tedbirler ve yapılacak planlamalar ile ilgili konularda toplantı gerçekleştirildi.
Vali İlhami Aktaş konuşmasında; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın, gençlerimizin güzel bir eğitim alabilmeleri için devlet olarak bizler başta olmak üzere herkes elinden gelen gayreti göstermelidir.
Öğrenci, öğretmen ve tüm eğitimcilerimizin huzur ve güvenliği için okulların, eğitim kurumlarımızın yakın çevresinde sistematik bir şekilde güvenlik önlemlerinin alınacağını” ifade eden Vali Aktaş, “Gerektiğinde velilerimizin ve vatandaşlarımız da emniyet güçleri ile işbirliği halinde olması toplumsal huzur ve güvenliğimize büyük oranda katkı sağlayacaktır.” dedi.
Daha sonra toplantı Nevşehir Merkez ve İlçelerindeki güvenlik ve asayiş konularında değerlendirmelerde bulunularak alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.