banner461
banner195

Hacıbektaş’ta muhtarlar toplantısı yapıldı

Hacıbektaş ilçe Kaymakamı Yiğit Yaşar Demirer başkanlığında Mart ayı muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.

Hacıbektaş’ta muhtarlar toplantısı yapıldı
27 Mart 2018 Salı 13:12

banner143
banner134

Demirer başkanlığında, ilçe kamu kurum müdürleri ve muhtarlarımızın katılımı ile Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi konferans salonunda toplantı yapıldı.
Toplantı önce Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan video gösterimi ve daha sonra Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Hacıbektaş Fahri Tanıtım Kurulu Onursal Başkanı Yiğit Yaşar Demirer tarafından tanıtım konuşması yapıldı. Akabinde muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi.
Toplantının açılış konuşmasında Kaymakam Demirer, Köylerde yaşayan vatandaşların sorunlarının ve taleplerinin ilgili kurumlara iletilmesi ve takip edilmesi hususunda ve aynı zamanda kurumların köylere yönelik çalışmaları ve duyuruların aktarılması konularında önemli bir görev ve sorumluluğa sahip olduklarım hatırlatarak yardımcı olunmasını istedi. Toplantıda, muhtarların talep ve sorunları değerlendirildi.
Toplantıda bahsi geçen konular hakkında gerekli çalışmaların yapılarak çözüme ulaştırılacağını aktaran Kaymakam Yiğit Yaşar Demirer, bu önemli konuların çözümü için çaba harcayan muhtarlara ve kurum amirlerine teşekkür etti.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.