banner461
banner195

Hakimiyet Milletindir

Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Tekin KEÇECİ 15 Temmuz Darbe girişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hakimiyet  Milletindir
21 Temmuz 2016 Perşembe 10:12

banner143
banner134
Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Tekin KEÇECİ 15 Temmuz Darbe girişimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
 
Başkan KEÇECİ yaptığı açıklamada ‘’Türk milletinin iradesine karşı düzenlenen bu darbe girişiminde gözü dönmüş caniler, bir çok masum insanı ve güvenlik mensubunu katletmişlerdir. Bu girişime karşı, Türk Milleti topyekün direniş göstererek, darbeninbaşarılı olmasını önlemiş demokrasiye bağlılığını ve kararlılığını tüm dünyaya göstermiştir.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin demokratik yapısı, anayasal düzeni, parlamenter sistemi, milli bütünlüğü, iç barışı ve millet iradesi hedef alınarak Türk Silahlı Kuvvetleri içine sızmış, örgütlü bir terör şebekesi tarafından 15 Temmuz 2016 gecesi gerçekleştirilmek istenen darbe Cumhurbaşkanımız, Meclisimiz, Hükümetimiz, Kahraman Polisimiz ve Ordumuzun emir ve komuta zincirine bağlı şerefli mensupları ve Yüce Milletimizin dirayeti ile kısa zamanda önlenmiştir.Ülkemizin seçilmiş Cumhurbaşkanını görevden uzaklaştırarak hayatına kastetmek, hükümeti devirmek, parlamentoyu kapatarak bir cunta rejimi kurmak için gerçekleştirilen bu darbe girişiminin yıllardır devlet içerisine yerleşerek bütün kurumlara yayılan, devlet içinde ayrı bir devlet gibi örgütlenen bir şebekenin girişimi olduğu alenen ortaya çıkmıştır.
Nevşehir Veteriner Hekimleri Odası olarak demokrasi tarihimizde kara bir leke olan bu hain girişimi nefretle, şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.
Milletimiz vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü ülküsüne, milletin iradesine saygı ve demokrasiye sahip çıkma noktasında tek vücut, tek ses halindeki sağlam duruşunu kararlılıkla sürdürecektir. Ülkemizin yaşanan bu sıkıntılı süreci hızla atlatacağınaccinancımızcctamdır. 
Bu menfur olayda hayatını kaybeden demokrasi şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına ve aziz milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.’’ dedi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.