banner461
banner195

Halk Eğitimin Atletizm Başarısı

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde kurulan atletizm takımı Kros müsabakalarında 3.cülük elde etti.

 Halk Eğitimin Atletizm Başarısı
03 Aralık 2014 Çarşamba 16:54

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde kurulan atletizm takımı Kros müsabakalarında 3.cülük elde etti.

Geçtiğimiz günlerde Konya ilinde düzenlenen Yıldızlar Kros yarışmalarında Çağrı Karaca antrenörlüğündeki takım Türkiye üçüncülüğü elde ederek ilimize döndü.

Savaş Çakmak, Furkan Açıkgöz, Yiğit Söğü ve Özcan Yıldırım’dan oluşan Halk Eğitim Merkezi Atletizm takımı bu başarısını merkez idarecileriyle paylaştı.

Konya’da 3 kilometre mesafeli yıldız erkekler kros yarışmalarında elde edilen başarının bir tesadüf olmadığını belirten Takım antrenörü Çağrı Karaca, önümüzdeki günlerde yeni başarılar kazanacaklarından kimsenin şüphe duymaması gerektiğine dikkat çekti.

Karaca, “Bu başarımızda bizleri destekleyen Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Özdemir’e, Müdür Yardımcısı Mehmet Sürücü’ye, Merkez kurs işlemleri sorumlusu Erkan İşgören’e, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’e, Nevşehir Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi ve İsa Demir’e, Gençlik ve Spor il müdürlüğü yetkilileri Yılmaz Sarıay ve Aslan Uçar’a teşekkür ederim” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.