banner461
banner195

Halk Oyunları Nevşehir İl Birincilerinden Ziyaret

Halk Oyunu Yarışmalarında Ortahisar Fatih İlkokulu ve Ortahisar Fatih Ortaokulu, Nevşehir İl genelinde birincilik kazandı. Nevşehir İl birincisi Öğrenciler Milli Eğitim Müdürü Savaş Özdemir'i ziyaret etti.

Halk Oyunları Nevşehir İl Birincilerinden Ziyaret
09 Mart 2018 Cuma 10:05

banner143
banner134
Nevşehir genelinde düzenlenen Halk Oyunu Yarışmalarında Ürgüp'e bağlı Ortahisar Kasabasında bulunan Ortahisar Fatih İlkokulu ve Ortahisar Fatih Ortaokulu, minikler ve yıldızlar kategorilerinde 2 birincilik kazandı.
Kırşehir'de yapılacak Grup müsabakalarında Nevşehir'i temsil etmeye hak kazanan Yıldızlar Halk Oyunu ekibinden öğrenciler, Okul Müdürü Nezih TALU ve antrenör Ayşenur NEŞELİ ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş ÖZDEMİR’i ziyaret ederek teşekkürlerini sundular.
“İlçe olarak düzenlenen bütün etkinliklere tam destek veren Müdürümüze bir teşekkür ziyaretinde bulunduk.” Diyen Ortahisar Fatih Ortaokulu Müdürü Nezih TALU, bundan sonra da etkinliklerin devam edeceğini belirtti.
Etkinliklerin öğrencilerin gelişimindeki önemine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş ÖZDEMİR, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onlara güvendiğimiz sürece her konuda başarılı olacaklarına ve ilçemizi her konuda başarı ile temsil edeceklerine şüphemiz yok. Azimli ve kararlı çalışmaların sonucu mutlaka üstün başarı ile neticelenir. Sizler etkinliklerinize devam ederek göğsümüzü kabartmaya çalışın, biz her zaman yanı başınızda desteğe hazır olacağız.” Dedi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Savaş ÖZDEMİR’in Grup müsabakalarında başarılar dileği ile ziyaret son buldu.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.