banner461
banner195

Halkın katılımıyla ÇED toplantısı Yapılacak

Nevşehir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada 'Ankara- Niğde Otoyolu ile Bağlantı Yolları ve Malzeme Projesi' Halkın Katılımı Toplantısı 21 Temmuz 2015 Salı günü İlimiz Nevşehir'in Derinkuyu İlçesi, Kuyulutatlar Köyü, Köy Kahvehanesinde Saat 09:30 da yapılacak.

Halkın katılımıyla ÇED toplantısı Yapılacak
14 Temmuz 2015 Salı 18:08

banner143
banner134
Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) toplantısı 21 Temmuz 2015 Salı günü İlimiz Nevşehir'in Derinkuyu İlçesi, Kuyulutatlar Köyü, Köy Kahvehanesinde Saat 09:30 da yapılacak.

 Aksaray, Ankara, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde İlleri Merkez, Ağaçören, Gülağaç (ağaçlı), Ortaköy, Sarıyahşi, Gölbaşı, Bala, Şereflikoçhisar, Merkez, Kulu, Acıgöl, Derinkuyu, Merkez İlçeleri Mevkii'nde T.C. Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılması planlanan Ankara-Niğde Otoyolu İle Bağlantı Yolları ve Malzeme Ocakları projesi hakkında, ÇED Yönetmeliği EK-III'de yer alan ÇED Genel Formatı çerçevesinde hazırlanan ve Bakanlığımıza sunulan dosya ile ilgili ÇED Yönetmeliği'nin 8. Maddesi gereğince ÇED sürecinin başlatıldığı belirtilmiş olup, 25.11.2014 tarihli ve 29186 sayılı Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği’nin 9. Maddesi gereğince söz konusu projeye halkın katılımını sağlamak, faaliyet hakkında bilgilendirmek, görüş ve önerilerini almak amacıyla 21.07.2015 tarihinde “ÇED Sürecine Halkın Katılımı Toplantısı” İlimiz Derinkuyu İlçesi, Kuyulutatlar Köyü, Köy Kahvehanesinde Saat 09:30 da yapılacaktır.  


Herkese açık olan bu ilk ve tek toplantıda projeye dair halka bilgi verilecek ve halkın görüşü alınacak.Tüm Nevşehirlileri bu toplantıya katılmaya, davet ediyoruz.

Kamuoyuna Duyurulur

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.