banner461
banner195

Hamamönü'nde ''Bir Bebek Masalı'' Sergi Açılışını Bekir Ödemiş Yaptı‏

Hamamönü'nde ''Bir Bebek Masalı'' Sergi Açılışını Bekir Ödemiş Yaptı.

Hamamönü'nde ''Bir Bebek Masalı'' Sergi Açılışını Bekir Ödemiş Yaptı‏
14 Mayıs 2014 Çarşamba 11:56

banner143
banner134

 Ankara Hamamönü'nde ''Bir Bebek Masalı'' adlı karma resim sergisinin açılışı Ürgüp eski Belediye Başkanı Bekir Ödemiş tarafından yapıldı.

Ürgüp'ün eski Belediye Başkanlarından Bekir Ödemiş Ankara'da da çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Ürgüp ilçesinde Belediye Başkanlığı görevinde bulunduğu zaman içerisinde Türkiye'nin ilk Bebek Müzesi'ni de Mustafapaşa'ya kazandıran Bekir Ödemiş bu kez de Ankara Hamamönü'nde Sibel Radiye Gül tarafından hazırlanan ''Bir Bebek Masalı'' karma resim sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Bir Bebek Masalı Karma resim sergisini hazırlayan Sibel Radiye Gül sergi açılışında yaptığı konuşmada Bekir Ödemiş'e vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti. Gül, '' Kapadokya bölgesinde bizler bir bebek müzesi açmak için girişimlerde bulunduk. O dönemin Ürgüp Belediye Başkanı olan Sayın Bekir Ödemiş sağ olsun bizlere son derece büyük destekler sağladı. Bekir Başkanın sayesinde Türkiye'nin ilk Bebek Müzesini Mustafapaşa'da hizmete açtık. bugün de burada karma resim sergimize kendisini davet ettik. Başkanım da bizleri kırmadı ve bugün de tıpkı Bebek Müzesinde olduğu gibi yanımızda yer aldı. Kendisine herkesin önünde bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum''diye konuştu.

Ürgüp eski Belediye Başkanı Bekir Ödemiş ise ''Bir Bebek Masalı'' karma resim sergisine bizleri davet ettiği için çok kıymetli hanımefendi Sibel Radiye Gül'e teşekkür ediyorum. Belediye Başkanlığım döneminde kendisi bizlere bir bebek müzesi açmak istediğini ve bu konuda bizlerden destek istediğini belirtti. Bizlerde dünyanın gözbebeği olan Kapadokya Bölgemize böylesine anlamlı bir müzeyi kazandırmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirttik. Böylelikle Türkiye'nin ilk ve tek bebek müzesini Mustafapaşa'ya kazandırmış olduk. Bugün de burada yine bir bebek sergisinde sizlerle bir araya geldik. Bu sergide emeği geçen başta Sibel Radiye Gül olmak üzere herkesi tebrik ediyorum diye konuştu. 

Konuşmaların ardından ise ''Bir Bebek Masalı'' karma resim sergisinin açılışını Ürgüp eski Belediye Başkanı Bekir Ödemiş gerçekleştirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.