banner461
banner195

Hasan Ünver'le Devam

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı belirlendi.30 Mart 2014 Yerel Seçimlerine Nevşehir i taşıyacak isim Mevcut Belediye Başkanı Hasan Ünver olarak açıklandığı bildirildi.Ünver in yarın İstanbul Haliç Kongre merkezinde Başbakan Erdoğan tarafından açıklanacağı ifade edildi.

Hasan Ünver'le Devam
04 Aralık 2013 Çarşamba 14:53

banner143
banner134
Nevşehir Belediye Başkanlığını iki dönem yürüten Hasan Ünver in önümüzdeki Ustalık döneminde Belediye Başkanlığına AK Partiden Aday gösterilerek davet edilmesi üzerine Ünver in yarın İstanbul a hareket etmesi bekleniyor...

Hasan Ünver Kimdir?

22.08.1963 tarihinde doğdu.İmam Hatip Lisesi ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Devletin çeşitli kademelerinde görev yaptı. Ülkemizin sayılı basın-yayın kuruluşlarında idarecilik dâhil birçok görevde bulundu. Nevşehir sevdalısı bir insan olarak, 1996 yılında ilimizde bir özel televizyon kanalı müdürlüğü görevini yürütmekte iken “Nevşehir’e Organize Sanayi ve Damat İbrahim Paşa Üniversitesi’nin açılması konusunda” bir kampanya başlattı. Kampanyaya duyarlı Nevşehir halkı oldukça yoğun bir ilgi gösterdi ve 50 bin imza ile katılım sağladı. Hasan Ünver, bu konuda ilk adımlardan birinin atılmasına öncülük etti. Nevşehir’de haber ve reklâm ajansı kurdu. Duyarlı bir Nevşehir vatandaşı olarak çok sayıda Sivil Toplum Kuruluşuna üye oldu. Nevşehir’in hakkını her platformda savunma gayreti gösterdi. Nevşehir’de AK Parti’nin kuruluşunda öncülük etti ve AK Parti Kurucu İl Başkanlığı görevini başarıyla sürdürdü. 28 Mart 2004 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde AK Parti’den aday oldu ve Nevşehir Belediye Başkanlığı’na çok yüksek bir oy oranı ile seçildi. Bu tarihten günümüze kadar yaklaşık 8 yıldır Nevşehir Belediye Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Hasan Ünver’in “Nevşehirli Damat İbrahim Paşa, Eserleri ve Ölümü” adlı bir de yayınlanmış kitabı bulunmaktadır.

Seçildiği günden bugüne; Nevşehir’i, yerel yönetim hizmetlerinde modern çağın en etkin hizmetleri ile tanıştırmış ve çalışmalarını sürdürmüştür. Böylesine büyük hazinelere sahip bu kenti ve içinde yaşayan tüm insanları, her alanda daha ileri seviye götürebilecek yatırımlara imza atmış ve bu konuda çalışmalara devam etmektedir. Öncelikli olarak inanacaksınız, inançla inandığınızı gerçeğe dönüştürmeye çalışacaksınız, prensibi tüm çalışmalarda en etkili yöntem olarak uygulamaya koymuştur. Şehrimizi her alanda ülkemizde ve tüm dünyada örnek bir şehir haline getirmek yolunda yoğun çaba sarf etmeye devam etmektedir. Nevşehir Belediyesine bir hedef koymuş ve bunu şu şekilde ifade etmiştir: “Nevşehir Belediyesinin hedefi, hizmetlerin her vatandaşımıza yeterince ulaştığı, kimsenin ihmal edilmediği, kimsenin imtiyazının olmadığı ve adalet duygusunun şehrimizin her köşesinde bütün vatandaşlarımız tarafından hissedildiği güçlü NEVŞEHİR’dir.” 
Nevşehir’e sevdasını her fırsatta dile getiren ve Nevşehir halkının yapılan hizmetlerin en güzeline layık olduğunu, ifade eden Hasan Ünver, Nevşehir’i çağdaş standartları yüksek, huzur dolu, şirin bir il haline getirmek amacıyla bütün gücünü harcadığını ve harcayacağının sözünü vermektedir.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
hasan ünveri seçmekle bir oy patlaması olacaktır
Avatar
hemserim - 4 yıl önce
nevşehirede ancak böylesi gerekir ne bekliyosunuz ki cok değerli hemşerim...
Avatar
yazık - 4 yıl önce
yazık
Avatar
böyle - 4 yıl önce
değerli oda başkanlarımız hayrını görün.sizlerde büyük vebal aldınız.
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
hasan gibileri aday yaparak çok oy kaybedecek bu ak parti
Avatar
dürüst ol - 4 yıl önce @musfa dizdar
2 ay evelde sallıyodun arkasından çiçek paralarını ödemiyor die
Avatar
bir oy daha - 4 yıl önce
kesinlikle ama kesinlikle oyumu sana vermeyeceğim hasan ünver genel seçimde başbakanımızdan dolayı oyum ak partinin il genel meclisinde ak partinin ama belediyede vermeyeceğim bunu bilesin değişmen gerekiyordu bu tekebbüre dur denilmeliydi
Avatar
mustafa dizdar - 4 yıl önce
artık aday adayları rüyaların dan uyana bilirler..