banner461
banner195

Hazırlık Maçlarında Mağlubiyet Olsun İstiyorum

Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, şu ana kadar oynanan hazırlık maçlarında takımın galibiyet elde edememesinin çok önemli bir sonuç olmadığını dile getirdi.

 Hazırlık Maçlarında Mağlubiyet Olsun İstiyorum
26 Ağustos 2014 Salı 18:13

banner143
banner134

 Hazırlık Maçlarında Mağlubiyet Olsun İstiyorum

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Spor GK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, şu ana kadar oynanan hazırlık maçlarında takımın galibiyet elde edememesinin çok önemli bir sonuç olmadığını dile getirdi.

Hazırlık maçlarında beraberlik ve mağlubiyetler elde edilmesinin lige yansımayacağına inandığını, lige daha iyi hazırlık anlamına da geleceğine dikkat çeken Nevşehir Spor GK Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, “Skora ben şahsen çok önem vermiyorum. Ben mağlubiyet noktasında olsun istiyorum biraz. Hazırlık maçları iyi geçtiği zaman ligde sorun yaşayabileceğimizi düşünüyorum. Hazırlık maçlarında 2. Lig ve Üçüncü lig takımları ile maç yaptık. İyi mücadele ettik. A Takımı ile mücadele ettiğimiz maçlarda başa baş mücadeleler sergiledik. Ama karma takımları sahaya sürdüğümüzde sıkıntı yaşadık. Cizre bölgesel amatör ligin iyi takımlarından biri. Bir hazırlık maçı daha oynayıp Türkiye kupası maçını bekleyeceğiz” diye konuştu. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.