banner461

Hedef Kitlesi Belirlendi

Son yıllarda günün şartlarına uygun kursların açıldığı Halk Eğitim Merkezine hemen hemen her yaş grubundan büyük bir ilgi var.

banner503
 Hedef Kitlesi Belirlendi
12 Temmuz 2014 Cumartesi 18:03

banner143
banner134

 Hedef Kitlesi Belirlendi

NEVŞEHİR(MHA) Son yıllarda günün şartlarına uygun kursların açıldığı Halk Eğitim Merkezine hemen hemen her yaş grubundan büyük bir ilgi var.

Nevşehir Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü bünyesinde açılan tüm kurslara her yaş grubundan herkesin katılabileceğine dikkat çekti.

Halen süren halk eğitim merkezi kurslarında 10 yaşından 70 yaşına kadar değişik yaş gruplarında kursiyerlerin katıldığını söyleyen Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Osman Doğan, “Merkezimizde açılan ve açılacak olan tüm kurslarımızda yaş sınırımız yok. Şu anda devam eden ve açılacak olan tüm kurslarımıza 10 yaşından 70 yaşına kadar değişik yaşlarda insanlarımız katılıyor. Ancak bizim Halk Eğitim Merkezi olarak asıl ulaşmak istediğimiz yaş grupları 25 – 64 yaş grubu. Mümkün olduğunca bu yaş grubuna yönelik kurslarımızın sayısını artırmaya gayret ediyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akp li - 6 yıl önce
sayın vskiller bu adama nasıl katlanısunuzzzzz