banner461
banner195

Hedef Tam Bağımsız Türkiye

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen il kongresinin ardından İşçi Partisi İl Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Meliha Atalay, Türkiye’nin tam bağımsız bir ülke olması hedefinin gerçekleşmesi için çalıştıklarına dikkat çekti.

Hedef Tam Bağımsız Türkiye
24 Aralık 2013 Salı 11:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen il kongresinin ardından İşçi Partisi İl Başkanlığına seçilen Prof. Dr. Meliha Atalay, Türkiye’nin tam bağımsız bir ülke olması hedefinin gerçekleşmesi için çalıştıklarına dikkat çekti.

Atalay, “İşçi Partimiz, AKP Hükümeti’nin özellikle son yıllarda ivme kazanan, Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin kimlik ve değerlerini yok edici, ülkemizi yıkıcı ve parçalayıcı, milletimizi bölücü ve birbirine düşürücü politikalarına karşı en güçlü muhalefeti yürüten Partidir. Son günlerde yaşanan ve ortalığa dökülen olaylar gelişen halk muhalefeti karşısında panikleyen AKP tarikatlar koalisyonunun parçalanmaya ve ülkemiz aleyhine işledikleri suçları birbirlerinin üzerine atmaya çalıştıkları gözükmektedir. Ülkemize karşı işlediği ağır suçları AKP içinden bir kesimin üzerine yıkarak AKP’yi tamamen çökmekten kurtaracak emperyalist planları da milletimizin azim ve kararı engelleyecektir. İşçi Partisi, Nevşehir İl Örgütü olarak ekonomik çöküntünün sıkıntısını en çok hisseden özellikle kadınlarımız ve gençlerimiz başta olmak üzere tüm emekçi halkımızı partimize katılmaya ve geleceğimize millet olarak el koymaya davet ediyoruz. Bunu başaracağız. Ülkemizin kendi öz kimliğini yeniden kazanması ve tam bağımsız bir Türkiye olması için birlikte çalışacağımızı kamuoyunu saygı ile duyururuz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Gurbetin Alimi - 4 yıl önce
Bu da balata sıyırdığı için ideolojilerinin BOP a hizmet olduğunun farkında değil