banner461
banner195

Hedefler Büyük

Nevşehirli 50 bürokrat ve işadamı tarafından kurulan derneğin başkanlığına Kasım ayı sonunda yapılacak olan genel kuruluna kadar, Başakşehir Kaymakamlığına atanan Kazım Tekin getirildi. M. Alphan Namlı, Bülent Yıldırım, Seçkin Çekirdekçi, Oğuz Türkkan ve Yaşar Köybaşı ise yönetim kurulu üyeliklerine getirildi.

 Hedefler Büyük
24 Ekim 2014 Cuma 15:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehirli 50 bürokrat ve işadamı tarafından kurulan derneğin başkanlığına Kasım ayı sonunda yapılacak olan genel kuruluna kadar, Başakşehir Kaymakamlığına atanan Kazım Tekin getirildi. M. Alphan Namlı, Bülent Yıldırım, Seçkin Çekirdekçi, Oğuz Türkkan ve Yaşar Köybaşı ise yönetim kurulu üyeliklerine getirildi.
Kuruluşunun ardından faaliyetlerine başlayan dernek yönetimi kurulu, derneğin üyeleri ile bir araya gelerek boğaz turu düzenlendi. Burada fikir alış verişinde bulunan dernek yöneticileri e üyeleri önümüzdeki dönemde yapacakları çalışmaları belirledi.
Dernek Başkanı Kazım Tekin,, İstanbul’da bulunan diğer derneklere herhangi bir alternatif olmadıklarını, onları dışlamadan, hissedilen bir boşluğu doldurmak üzere bu derneği kurduklarını belirtti.
Derneğin asıl amacının, bürokrat ve işadamı Nevşehirliler arasında dayanışmayı, işbirliğini ve hemşerilik duygusunu artırmak olduğunu belirten Tekin, ayrıca dernek yönetimi olarak Nevşehir Valisi, Milletvekilleri, Rektör, Kaymakamlar ve Belediye Başkanları ile de iyi ilişkiler kurup ile katkı sağlamanın en önemli hedefleri olduğunu vurguladı


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.