banner461
banner195

Her Kan Bağışında Bulunanın Bir Fidanı Olacak

Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı ile İl Defterdarlığı arasında yapılan çalışma ile artık her kan bağışında bulunan kişinin Nevşehir’de dikili bir fidanı olacak.

Her Kan Bağışında Bulunanın Bir Fidanı Olacak
22 Haziran 2015 Pazartesi 14:23

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanlığı ile İl Defterdarlığı arasında yapılan çalışma ile artık her kan bağışında bulunan kişinin Nevşehir’de dikili bir fidanı olacak.

Nevşehir İl Defterdarlığının Nevşehir Merkeze bağlı Göre Kasabasında 200 bin metre karelik bir arazi tahsisinde bulunduğunu söyleyen Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, yapılan protokol doğrultusunda bundan sonra Nevşehir’de düzenlenen kan bağış kampanyalarında kan bağışında bulunanların bu alanda bir dikili fidanının bulunacağını dile getirdi.

Bu uygulamanın titizlikle yürütüleceğini kaydeden Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, “İl Defterdarlığımız Göre kasabası sınırlarında 200 bin metre karelik bir alanı Kızılayımıza tahsis etti. Bu alanda artık Kızılay’ımıza kan bağışında bulunan herkesin bir fidanı dikilecek. Şube başkanlığı olarak konuyu titizlikle takip edeceğiz. Bu uygulamanın ilimizdeki kan bağışçılarımızı da memnun edeceğini düşünüyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.