banner461
banner195

Her Şeyi Vekiller Düşünsün Mantığı Sürüyor…

Nevşehir’de yıllardır hep göreve gelen Vekillerden ilin atılımı için bir şeyler beklendi.

Her Şeyi Vekiller Düşünsün Mantığı Sürüyor…
01 Eylül 2014 Pazartesi 18:00

banner143
banner134

 Her Şeyi Vekiller Düşünsün Mantığı Sürüyor

Nevşehir’de yıllardır hep göreve gelen Vekillerden ilin atılımı için bir şeyler beklendi. Zira seçilmiş Vekillerin ilin gelişimi adına bir şeyler yapması bekleniyor. Belediye başkanlarının çok büyük bir bölümü de, yerel yöneticileri de, bürokratları da rutin’in dışına çıkabilmiş değil. Fikir üretmek, Proje üretmek, Organize olup o projeleri hayata geçirmek konusunda ne yazık ki renkli renkli makam koltuklarında oturanların büyük bölümü rutin işler yürüsün, Protokol davetlerinde boy gösterelim, son model makam araçlarıyla istediğimiz yere gidelim mantığının dışına çıkabilmiş değil.

Yukarıda verdiğimiz sadece birkaç örnekten de anlaşılacağı üzere Nevşehir yeni projeler üretiminde, o projelerin takibinde ve o projeler üzerinde bir birlik beraberlik sergileyip organize olmakta sınıfta kalmaya devam ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirin bağrındaki genç - 4 yıl önce
genç nesli milletvekili yapalım bence nevşehir çok gelişir tabii bir de milletvekili ve belediye başkanlarının nevşehiri tanıması yerlisi olması lazım yadeyse pek de umrunda olmaz 350 evlerdeki kulelerin göz ahengini bozması yada kentsel yıkım olayları. kalenin orda yeraltı şehrinin olduğunu da çoğu konakları yıkınca anlarlar.
Avatar
kızılelma - 4 yıl önce
kimseden böyle bir talep yokki , imzadan korkan, sadece makamın nimetlerinden faydalanacak kimseleri seçiyorlar, iş yapanın kıymeti olmazki nevşehirde, adam demişya gülersin lala gülersin ne devlet senin ne evlat senin
Avatar
nevşehirli - 4 yıl önce
bunu önce vekiller düşünecek.. belediye başkanlarını kendilerine siyasi rakip görmeyecek, osman süslü misalinde olduğu gibi yıldızı parlıyor hizmet üretiyor diye önü kesilmeyecek.. birlik olsalar kendileride yorulmayacak ama ne yaparsın bir dönem daha millet vekilliği için kimlerin önüne setler çekiliyor.. yazık...