banner461
banner195

İddialar Artık Kusturma NOKTASINDA

Nevşehir'deki Okul ve kurum atamaları Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi resmi sitesinde çok sert bir dille eleştirildi.

İddialar Artık Kusturma NOKTASINDA
30 Aralık 2014 Salı 19:22

banner143
banner134
Nevşehir'deki Okul ve kurum atamaları Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi resmi sitesinde çok sert bir dille eleştirildi. İşte Nevtes'te yayaınlanan o haber:"İddialar Artık Kusturma NOKTASINDA...." Nevşehir İli geneli okul ve kurumlara Müdür ve Müdür Yardımcısı görevlendirmeleri ile ilgili ortaya atılan iddialar  artık insanları kusturma noktasına  getirmiştir.

Şu an itibari ile Organize olmuş bir ekip , daha önce  görevlendirdikleri okul ve kurum müdürlerine  hangi ismi Müdür yardımcısı olarak görevlendirileceklerini   dayatırlarken, ortaya atılan  iddialara göre çetin pazarlıkların yapıldığı  belirtilmektedir.

Geride bıraktığımız günlerde başlayan ve şu an itibari ile de  devam ettiği söylenen ,  Nevşehir İli geneli okul ve kurumlara müdür yardımcısı görevlendirmelerinde bir kısım isimlerin Valilik Makamından kararnamelerinin çıktığı ve yöneticiliklerinin kesinleştiği , bir kısım isimlerin onay da olduğu , bir kısım isminde  Organize olmuş  ekip tarafından VETO edildiği söylenmektedir.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi olarak  yaşanan gelişmeleri , şubemize ulaşan bilgileri ve iddiaları yakından takip etmekteyiz.

Türk Eğitim-Sen Nevşehir şubesi olarak görevlendirilen okul ve Kurum müdür yardımcıları İNHASI'nın  Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü sitesinden yayınlanması beklemekle beraber , eğitim çalışanlarının vicdanını sızlatacak, eğitim çalışanlarının nefretini uyandıracak , eğitim çalışanları arasında çalışma barışını bozacak her işlemin, her boyutunu  değerlendireceğimizi Kamuoyunu ve Ülke insanını bilgilendireceğimizi , yasal haklarımızın tamamını kullanacağımızı belirtiriz.

Kaynak: Nevtes


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
12 seedir niye harcamamş - 3 yıl önce
parelel darbe yapacak akp gidecek ve dimyattaki pirinçlerde szin olacaktı, da hiç evdeki bulgurları düşünmediniz harcadınız, akp kıyım yapma niyetinde olsaydı bunu 12 sene önce yapardı, ama siz parelelin ağzınıza sürdüğü bala kandınız olan oldu
Avatar
kus o zaman - 3 yıl önce
Daha nasıl kusacaksin kusmussun zaten. insan ne yemişse onu kusar
Avatar
mesut - 3 yıl önce
bir topluluğa ait kininiz,sizi adeletten alıkoymasın diyor maide süresinin 8. ayetinde yaradan ,marka müslümanlık yapılmasın hak yenmesin bu tarafın öbür tarafıda var
Avatar
mela - 3 yıl önce @kus o zaman
doğru söze ne denir ki