banner461
banner195

İflas Etti Nevşehir'i Terk Etti

Nevşehir de şarküterici esnaf iken borç batağına girerek 8 ay önce Nevşehir’i ve ailesini terk eden Trabzonlu Onur Berber isimli bir şahıs Beyaz TV Ebru Gediz İle Yeni Baştan programına katılarak çocuğuna kavuşmak isteğini Türkiye ye haykırdı.

02 Ocak 2014 Perşembe 15:26

banner143
banner134
Borçlarıyla iflas eden iş yerini ve Ailesini bırakarak 8 ay önce Nevşehir dışına gidip adeta sır olup kaybolduğu iddia edilen Onur Berber isimli şahıs Nevşehir de bıraktığı Ailesini çok zor durumda bıraktı.

8 Aydır göremediği 
çocuğunu görmek istemiyle Beyaz TV de yayınlanan Ebru Gediz İle Yeni Baştan programına katılarak yardım isteyen Onur Berber Nevşehir de bıraktığı ailesinin anlattıkları ile Nevşehirli vatandaşları Beyaz TV ekranlarına bağladı.

Beyaz TV de işlenen programda ki İddialara göre Ticari yaşamı Tefecilerden borç para alarak sonra girdiği çıkmazdan Nevşehir de ki ailesini zor durumda bırakarak kenti terk ettikten sonra Eşi tarafından boşanma davası açılacağı belirtilen Onur Berber Beyaz TV ekranlarında Ebru Gediz İle Yeni Baştan programında çocuğunu görmek istediğini belirterek yardım istedi.

Şarküteri ve Rent A Car işiyle uğraşırken borçlarından dolayı Battıktan sonra alacakları kapısına geldiği için zor durumda kaldığı için Nevşehir i terk ettiği belirtilen Onur Berber in işi ve ailesi dağılmış gözüküyor. Beyaz Tv moderatörü Ebru Gediz, aileyi bir araya getirmeye uğraş verirken Aile dağılmasın alacaklılarada çalışarak borçları ödensin teklifinde bulundu.

İşte Beyaz TV Ekranlarında işlenen o konunun işlendiği programdan görüntüler...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hukuk - 4 yıl önce
nevşehir ilinin yıllardır tefecilikle anılması ne acı bir şey.operasyon yapıyorlar mahkemeye çıkarıyorlar serbest kalıyor ve daha bir hırs ve azimle tekrar tefecilik yapıyorlar.işin en alıcı noktası ise toplumda işini bilen saygın kişiler oluyorlar.
Avatar
GURBETÇİ 07 - 4 yıl önce
eyy tefeciler size ölüm zor olacak