banner461
banner195

İHH’ dan Parmaksız'a Teşekkür

İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, Suriye’den Ülkemize sığınanlara yönelik ilimizde gerçekleştirilen yardım kampanyasına katkıları nedeniyle Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız’a teşekkür etti.

İHH’ dan Parmaksız'a Teşekkür
17 Temmuz 2013 Çarşamba 14:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, Suriye’den Ülkemize sığınanlara yönelik ilimizde gerçekleştirilen yardım kampanyasına katkıları nedeniyle Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Arif Parmaksız’a teşekkür etti.

Nevşehir’de düzenlenen kampanyaya halkın, Sivil Toplum Kuruluşlarının, Bürokrasinin büyük ilgi gösterdiği kaydeden İHH Nevşehir Temsilcisi Baki Öncel, Nevşehir Ticaret ve Sanayi odasının gerek yardımları ile gerekse toplanan yardımların tasnif edilmesi konusunda depo sağlamasıyla kampanyaya ciddi oranda destek olduğunu ifade etti.
Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız ise, içerisinde insan olan tüm yardım kampanyalarına bundan sonra da destek olacaklarını dile getirdi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.