banner461
banner195

İkinci Belada Vakası Yaşanır mı?

Nevşehir’de uzun yıllar Bayındırlık İl Müdürlüğü görevi yaptıktan sonra İl Özel idaresi genel sekreterliği görevine getirilen Abdülkadir Tatar’ın emekli olması ile boşalan makama kimin oturacağı merak konusu?.

İkinci Belada Vakası Yaşanır mı?
19 Mayıs 2014 Pazartesi 14:56

banner143
banner134

 İkinci Belada Vakası Yaşanır mı?

İl Genel Sekreteri Kim Olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de uzun yıllar Bayındırlık İl Müdürlüğü görevi yaptıktan sonra İl Özel idaresi genel sekreterliği görevine getirilen Abdülkadir Tatar’ın emekli olması ile boşalan makama kimin oturacağı merak konusu?.

Halen zaman zaman gündeme gelen Eğitimci – Yazar Ahmet Belada’nın bu göreve getirilmesi ve olaylı bir şekilde görevinden uzaklaştırılmasının ardından İl Özel idaresi genel sekreterliği makamına yine bu tarz bir atamanın yapılması beklenmiyor.

Uğur Akgüller’in şimdilik Vekaleten yürüttüğü İl Özel idaresi genel sekreterliği görevine,yerine yeni bir arayış var mı yoksa bu işin içinden gelmiş ve işi bilen biri olarak Akgüller le devam mı edilecek? işte bu sorular kamuoyunu meşgul ederken konuya ilişkin AK PArtili Milletvekillerinin bu tartışmaya nokta koayacak bir açıklama yapması bekeleniyor...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
öz nevşehirli - 4 yıl önce
özel idarede görevini yapıp egoları tavan yapan memurların aksine uğur bey adam gibi adamdır. gönlümüz koltugun hakkını layıkıyla verecek olan uğur beyden yanadır.
Avatar
nevşehir 5050 - 4 yıl önce
uğur beyden iyisi olamaz işi bilen adam gibi adam.bir eksiği var reklamı bilmiyor.
Avatar
Hatalardan ders - 4 yıl önce
r. koybası , beladayla uğraşmanın bedelini halen ödüyor.
makamlar hizmet için var , kişisel ego ve çıkar için değil.
Avatar
hsr sd - 4 yıl önce
evet evet egoları olmayan bu işi bilen bu yapabilecek kapasiteye sahip olan ve bu işin
içinden gelen biri olarak tam adamı inşallah vekiller yanlış bi karar vermezler
Avatar
yalakalık yok - 4 yıl önce
uğur beyi dairede sevmezler. ücretli işleri turizm , köydesi çok sever. idareci vasfı yok. yıpranmış birisi. imarda vatandaşa çektirdikleri de cabası.yazık diyorum. sayın vekiller, lütfen dışarıdan biri olsun.