banner461
banner195

İkinci Tercih Şansı

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi tarafından lojmanların tahsisi aşamasında ilk tercih tarihini kaçıran akademisyen ve personele ikinci bir tercih şansı tanındı.

İkinci Tercih Şansı
14 Temmuz 2014 Pazartesi 17:46

banner143
banner134

 İkinci Tercih Şansı

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi tarafından lojmanların tahsisi aşamasında ilk tercih tarihini kaçıran akademisyen ve personele ikinci bir tercih şansı tanındı.

Konuya ilişkin açıklamada; “03 Temmuz 2014 tarihinde ilan edilen lojman başvuru sonuçlarına itirazlar olmuştur.  Bu itirazların değerlendirilmesi sonucunda başvuru listesi güncellenmiştir. Bu listeye göre teklif kabul işlemleri ve tahsis işlemleri gerçekleştirilecektir. Akademik personel lojman listesindeki ilk 11 kişi ve idari personel lojman listesindeki ilk 8 kişi tahsis hakkı kazanmış olup; teklif-kabul veya tahsis işlemleri sonucunda boş kalan konut olması durumunda listedeki sıralamaya göre sırası gelen personele tahsis hakkı verilecektir. 14 Temmuz 2014 Pazartesi günü yapılan toplantıda tercih yapamayan hak sahiplerinin 16 Temmuz 2014 Çarşamba günü mesai bitimine kadar İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığında teklif kabul işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Bu tarihe kadar gerekli başvuruyu yapmayan hak sahipleri tahsis haklarından vazgeçmiş sayılır. Tercih işlemlerine gelemeyecek personelimiz kendi adlarına konut tercih işlemi yapacak olan kişiyi dilekçe ile vekil tayin edebilecektir” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.