banner461
banner195

İktisadi ve İdari Bilimler Gükeltesi Dekanı Arslan, Ünver’e Teşekkür Etti

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Aslan, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaret ederek, final döneminde öğrencilere yönelik olarak n yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti.

İktisadi ve İdari Bilimler Gükeltesi Dekanı Arslan, Ünver’e Teşekkür Etti
27 Mart 2018 Salı 10:46

banner143
banner134

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doçent Doktor Şükran Güngör ve Genel Sekreter Metin Korkmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Aslan, fakülte çalışmalarına ilişkin bilgiler aktardı. Aslan, final dönemlerinde öğrencilerine yönelik sabah saatlerinde gerçekleştirdiği çorba dağıtımından dolayı Ünver’e öğrenciler adına teşekkür etti.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, eğitimin kaliteli bir şekilde devamlılığının sürdürülmesi yönünde Nevşehir Belediyesi olarak imkanlar doğrultusunda ne yapılması gerekirse kesinlikle yerine getirileceğini belirterek, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Alper Aslan’a başarılar dileğinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.