banner461
banner195

İl Genel Meclisi Kapalı Kutu

Nevşehir’de hemen hemen her ay belirlenen günlerde toplanan, toplantı gündemleri Valilik aracılığıyla basın yayın kuruluşları tarafından kamuoyuna duyurulan İl Genel Meclisinde alınan kararlar neden toplantı gündemi gibi kamuoyu ile paylaşılmaz.

İl Genel Meclisi Kapalı Kutu
11 Aralık 2015 Cuma 13:57

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de hemen hemen her ay belirlenen günlerde toplanan, toplantı gündemleri Valilik aracılığıyla basın yayın kuruluşları tarafından kamuoyuna duyurulan İl Genel Meclisinde alınan kararlar neden toplantı gündemi gibi kamuoyu ile paylaşılmaz. Hal böyle olunca toplanacaklarını haber edenler acaba neden bu memleket için ne yaptıklarını, nelere karar verdiklerini açıklamazlar sorusu gündeme geliyor.

Nevşehir’in bütün yatırımlarının ele alındığı Milli Eğitim’den Sağlığa, Özel idareden Karayollarına, Spor’dan Kültür yatırımlarına kadar pek çok konuda önemli kararlara imza atan İl genel meclisinin daha şeffaf olması bekleniyor.

Valilik basın yayın müdürlüğü aracılığıyla toplantının rutin gündemini kamuoyuyla paylaşma şeffaflığını gösteren İl Genel Meclisi başkanlığının ne zaman o toplantılarda hangi yatırım konusunda ne karar alındığını kamuoyuna aynı duyarlılıkla duyurabileceği merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.