banner461
banner195

İl Özel İdare Genel Sekreteri Eldivan Acıgöl İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan ve beraberinde ki heyet Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünde ve ilçeye bağlı Karapınar Kasabasında incelemelerde bulundu.İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan,...

İl Özel İdare Genel Sekreteri Eldivan Acıgöl İlçesinde İncelemelerde Bulundu
13 Mayıs 2016 Cuma 09:09

banner143
banner134
Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan ve beraberinde ki heyet Acıgöl ilçesine bağlı Topaç köyünde ve ilçeye bağlı Karapınar Kasabasında incelemelerde bulundu.
İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan, Acıgöl Kaymakamı Mustafa Çakır, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş,Topaç Köyünde bir takım gezi ve incelemelerde bulundu. Köy Muhtarından yapılması gereken çalışmalar hakkında da bilgiler alan heyet daha sonra Topaç köyünden ayrıldı.
İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa Eldivan ve beraberindekiler daha sonra ise Karapınar Kasabasında incelemelerde bulundu.
Kasabanın, yol, kanalizasyon, ilköğretim ve içme suyu hizmetleri hakkında Belediye Başkanı Mustafa Tiftik’ den bilgi alarak yapılan çalışmalar ile ilgili istişare toplantısı yaptı.
Heyet daha sonra Acıgöl İlçe merkezinde yapımı devam eden anaokulunu gezerek okul inşaatı ile ilgili bilgiler aldı.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.