banner461
banner195

İlahiyat Fakültesi Dekanı Durmuş’tan Ünver’e Ziyaret

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfikar Durmuş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

İlahiyat Fakültesi Dekanı Durmuş’tan Ünver’e Ziyaret
21 Kasım 2014 Cuma 10:24

banner143
banner134

 İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI DURMUŞ’TAN ÜNVER’E ZİYARET

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfikar  Durmuş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ziyarette konuşan  Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver , ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.  Nevşehir’in son yıllarda Üniversiteleşme yolunda ciddi ilerlemeler sağladığını hayırsever vatandaşlarında desteği ile bu yönde ilerleyişin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini belirtti.

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi bünyesinde kurulan ilahiyat Fakültesinin de kısa sürede gelişme göstereceğine yürekten inandığını vurgulayan Ünver , Üniversite yerleşkesinin daha modern bir görünüm içerisinde olması için Nevşehir Belediyesi olarak bundan sonrada her türlü katkıyı sağlayacaklarını belirtti .

Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfikar  Durmuş‘da , Nevşehir’de kendilerine gösterilen yakın ilgi ve alakadan dolayı sevinç duyduklarını belirterek fakültelerinin fiziki alt yapısının güçlendirilmesi noktasında yardımlarını esirgemeyen hayırsever vatandaşlara ve bu doğrultuda hizmet üreten Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’e teşekkür etti .


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hadi - 4 yıl önce
üniversitenin yolunu unutan ünver ne desteği vermiş şimdiye kadar da bundan sonra da verecekmiş,cümle alem herşeyi biliyor,kimi kandırdığını sanıyor
Avatar
.... - 4 yıl önce
zülfikar hoca rektörlüğe mi oynuyor yoksa?
Avatar
aydın - 4 yıl önce
daha önce paralel olanlar şimdi neden değişti,her devrin adamları bunlar
Avatar
ali veli - 4 yıl önce
zülfikar hocanın böyle bir niyeti varsa yanlış yerden destek arıyor,daha önceki tecrübeler unutulmasın ,kazanacağı varsa da kaybeder
Avatar
talip - 4 yıl önce
anadoluda bir söz vardır zamansız öten horozun ibiğini keserler
Avatar
k,m - 4 yıl önce
hep reklam , şu ziaret etti, şu plaket verdi öbür tarafta rektör bölgenin en büyük kongre merkezini geziyor, hasan bey niye iş yapmayıp kabul yapıyoın, belediyenin borcu ne bilen varmı
Avatar
kızılelma - 4 yıl önce
hasan beye yakın olmakta tehlikeli düşman olmakta bu beyfendiler birazcık yakın oturmuş
Avatar
hakkı yol - 4 yıl önce
bir dekanı makam oltugundan resim çektirmek yakışmamış.