banner461

İlk İftar Sofrası Modern Pazaryeri Altındaki Salonda Kuruluyor

Nevşehir Belediyesi’nin   Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Modern Pazar Yeri altındaki salonda  kurulacak.

banner503
İlk İftar Sofrası Modern Pazaryeri Altındaki Salonda  Kuruluyor
02 Haziran 2016 Perşembe 09:34

banner143
banner134
Nevşehir Belediyesi’nin Ramazan ayında geleneksel hale getirdiği iftar sofrası, bu yıl da geçen yıl olduğu gibi Modern Pazar Yeri altındaki salonda  kurulacak.
 
Nevşehir Belediyesi’nin hayırsever vatandaşların desteği ile geleneksel hale getirdiği sofrası ile Ramazan ayı boyunca vatandaşlar, iftarları açma imkanı bulacaklar.
 
Ramazan ayı süresince yoğun iş temposu nedeniyle evde yakınları ile iftarı yapamayacak durumda olan vatandaşların yanı sıra, dar gelirli vatandaşların  nezih bir aile ortamında Ramazan ayının özelliğine uygun bir şekilde iftarlarını yapabilmelerine imkan sağlanması amacıyla Nevşehir Belediyesi, geleneksel hale getirdiği iftar sofrası için hazırlıklarını tamamladı.
 
İftar vakti öncesinde Kuran-Kerim Tilavetinin de gerçekleştirileceği iftar sofrasının, Ramazan ayının kendine has özelliklerine uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.
 
Modern Pazar Yeri’nin hemen altındaki salonda ,Ramazan ayının ilk günü olan 6 Haziran 2016 Pazartesi günü  kurulacak iftar sofrası ile yaklaşık 1500 kişinin iftar yapması bekleniyor. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.