banner461
banner195

İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları İl Müftülüğü İçin Ne İfade Eder?

Nevşehir’de İmamhatip lisesi mezunları ve mensuplarıiçin geleneksel olarak sürdürülen buluşma gününün 7.si Ramazan Bayramının 3. Günü kültür parkında düzenlendi.

İmam Hatip Mezunları Ve Mensupları İl Müftülüğü İçin Ne İfade Eder?
12 Ağustos 2013 Pazartesi 14:58

banner143
banner134

 İMAMHATİP MEZUNLARI VE MENSUPLARI İL MÜFTÜLÜĞÜ İÇİN NE İFADE EDER?

Nevşehir’de İmamhatip lisesi mezunları ve mensuplarıiçin geleneksel olarak sürdürülen buluşma gününün 7.si Ramazan Bayramının 3. Günü kültür parkında düzenlendi.

Kuran tilaveti ile başlayıp konuşmalarla devam eden program pilav ikramı ve dua ile sona erdi. Programa Nevşehir Valisi Sayın Mehmet CEYLAN, Nevşehir Milletvekilleri Sayın Erdal FERALAN, Av. Murat GÖKTÜRK, Av Ebubekir GİZLİGİDER, Nevşehir Belediye Başkanı Sayın Hasan ÜNVER, Alemdar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda İmam hatip, Müezzin, İmamhatip mezunlarıkatılırken, İl Müftülüğü Personellerinden İl Müftüsü, İlçe Müftüleri veya Müftü Yardımcılarından kimsenin katılmaması dikkat çekiciydi.

İl Müftülüğünü doğrudan ilgilendiren bu programa İl Müftüsü veya Yardımcılarından hiç kimsenin katılmamasını yadırgayan İHL katılımcılarıvalinin milletvekillerinin belediye başkanının katıldığı bu programa müftü veya yardımcılarından hiç kimsenin teşrif etmemesine anlam veremedi.

İl Müftüsü veya Müftü Yardımcılarından hiç kimseninbu programa katılmamasının sebebine anlam verilemedi."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
DOĞRUCU DAVUD - 5 yıl önce
cevabi şu enderun vakfi kimi isterse o çağrilir ve o konuşturulur bir zamanlar ridvan köybaşinin adamlari yapardı bu işleri şimdide enduruncular yapıyor imam hatipler maalesef her dönem siyasi malzeme ...........
Avatar
Rıza Ataşen - 5 yıl önce
il müftümüze ve müftü yardimcilarimiza yakişmadi, bu davaya en çok onlarin sahip çikmasi gerekiyordu. acaba davet edilmediler mi?
Avatar
Abid Kuloğlu - 5 yıl önce
sayın doğrucu davud rumuzlu arkadaş,bu işlerin enderun vakfı ile ne alakası var.sen yönetime talip oldunda almadılarmı? sanki bir yerlere çamur atmaya çalışıyorsun gibi geldi bana.yanlişçi davut gibisin.
Avatar
doğrucu davuda - 5 yıl önce
doğrucu davut enderun vakfıyla ne alakası var olayın bildiğim kadarıyla başkan ömer bey bu işi bırakacak başkada aday yok zaten gel bu iş sana verilsin.
Avatar
hoca - 5 yıl önce
bi kere imam hatipliler birbirini sevmiyorki...başkanın filan hiç suçu yok bu işte..organize olamayan bizleriz.bırakın müftülüğü falan...kendimize bakalım bi..hangi işimizde samimiyiz...
Avatar
usta - 5 yıl önce
bizim neden haberimiz olmadi
Avatar
Yaşar TAŞKESEN - 5 yıl önce
kim ne etsin imam hatip mezunlarını.herkes bayram telaşında.ne diyelim allah herkesin gönlüne göre versin.