banner461
banner195

İmza Kampanyalarıyla Girişimler Sonuç Verdi

Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Şahin, Geçtiğimiz aylarda Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’na elektrik kesintileriyle ilgili yapılan başvurunun sonucunu verdiğini belirtti.

İmza Kampanyalarıyla Girişimler Sonuç Verdi
22 Ocak 2013 Salı 14:32

banner143
banner134

 İlçede sık sık kesilen elektriklerin ilçe esnafını ve Vatandaşları canından bezdirdiğini ve bu nedenle başlatılan imza kampanyasında toplanan 700 dolayındaki imzalarla birlikte konu hakkındaki şikayetin Nevşehir Valiliği başta olmak üzere Konya MERAM Elektrik AŞ. Ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumuna gönderildiğini söyleyen Gülşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Şahin, elektrik kesintilerinin çok büyük bir oranda azaldığını dile getirdi.

İlçede bu girişimler öncesinde günde 20 defa kesilen elektriğin artık 10 günde 1 defaya indiğini söyleyen Şahin, “Yetkililer Perşembe günleri ilçemizdeki elektrik hatlarında bakım onarım çalışması yapmaya çalıştılar. Buna da itiraz ettik. Zira Perşembe günleri esnaf ve sanatkarımızın tam iş yapacağı gün bu çalışmanın sakıncalı olduğunu söyledik. Sonuçta bu bakım onarım çalışmaları da başka güne alındı. Duyarlılıklarından dolayı herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.