banner461
banner195

İnanamayacaksınız Ama Gerçek...

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce ,her sabah saatinde elinde çöp torbasıyla ilçede mahalle arasında çöp topluyor haberi kamuoyunda büyük ses getirdi...!

İnanamayacaksınız Ama Gerçek...
07 Haziran 2014 Cumartesi 21:56

banner143
banner134
Başkan Çöp Toplar mı ? - Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce'yi her sabah erken saatlerde elinde çöp torbasıyla mahalle arasında çöp toplarken görenler onun bir belediye başkanı olduğuna inanamıyor.

Sabah mesai saatinde işe gelen belediye çalışanları başkan odasında çoktan mesaisine başlamış bir başkanı görmeye önce şaşırmış olsalar da sonradan alıştıklarını belirtiyorlar. Vatandaşlar ise her daim kendilerine açık bir belediye kapısı olmasının ve gün içerisinde sokaklarda belediye başkanını görebilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Başkan İnce'nin ; Ben işçilikten geldim ve çöp toplamaktan çekinmiyorum. Bu bir hizmet makamıdır. Görevimizde vatandaşa hizmet etmek olduğuna göre, biz de elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz vatandaşa da örnek oluyoruz" Düşüncesinde olduğunu söyleyen bir takım vatandaşlara göre Başkan İnce nin yaptığı takdire şayan ...

Avanoslu Vatandallardan Başka bir kesim ise Bir Belediye Başkanının elinde çöp poşeti ile mahalle arasında çöp toplaması hiç akıl alır bir iş değil. - Bir defaya mahsus özel günlerde toplu temizlik olayında öncü olursunuz örnek olursunuz ama her sabah elinde poşetle çöp toplayan bir Başkan derseniz  Bunun adı şovmenlik, Başkan Başkanlığını yapmalı...Çöpü toplayacak işçisi yok mu? Çöpçü ne yapıyor ? diyerek eleştiri yağmuruna tutuyor.

Evet iki farklı görüş Yorum ve takdir sizlerin...!


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce @Vatandaş.
helal sana aynen idari görevini yapsın çöp toplamak yerine o çöpler toplanır
Avatar
R.K - 4 yıl önce
nevşehir kale civarini b.k götürüyo,memleketi su basiyo en ufak yağmurda bunlari haber edin,adam çöp atmiş niye reklam olsun bu napsin avanosun ortasina s...n mi :))
Avatar
Vatandaş. - 4 yıl önce
Şovmenlikten başka birşey değil 3 sene sonra da görelim hadi...başkan idari işleri hakkıyla yürütürse o çöp orda olmaz zaten üzerine vazife olan personel hakkıyla temizler orayı...
Avatar
Sov Yapma - 4 yıl önce
adam her hafta bir habere avanos belediyesini ve kendini konu ettirip gündemde kalmak istiyor.ispatmı istersiniz.çıkan haberlerin aslının olup olmadığını ne kadar arkasının takip edildiğini bir araştırın ben araştırdım fos çıktı.
Avatar
selo - 4 yıl önce
biraz şovmenlik gibi....
Avatar
avanoslu - 4 yıl önce
i̇smet bey mütevazi bir insan yolumun üzerinde zaman zaman çöp görünce ben de alıp atıyorum bu neden şov olsun zaten vatandaşın irfanı bunu ayırabilecek düzeyde öyle olmasaydı egosu tavan yapanlar koltukta oturmaya devam ederdi
Avatar
UGUR1502 - 4 yıl önce
niye belediye başkanı diye çöp atamazmı yani?
Avatar
Mehmet Uzunoglu - 4 yıl önce
başkanın amacı bütün avanosun çöpünü toplamak değil, sosyolojide en iyi örnek bir işi önce kendin yapmaktır. burada sosyal ve çok önemli bir mesaj var. kafası düz kontak olanlara şovmenlik gibi gelir o ayrı....