banner461
banner195

İnşaat % 90 Seviyesinde

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğü kompleksi içerisinde bulunan gençlik merkezinin inşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini kaydeden İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençlik merkezinin yeni binasının faaliyete geçirilmesiyle birlikte ilimiz gençlerinin çok büyük kültürel, sosyal ve sportif imkana kavuşacağına işaret etti.

İnşaat % 90 Seviyesinde
30 Aralık 2013 Pazartesi 11:27

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor il müdürlüğü kompleksi içerisinde bulunan gençlik merkezinin inşaat çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiğini kaydeden İl Müdürü Mustafa Ünlüer, gençlik merkezinin yeni binasının faaliyete geçirilmesiyle birlikte ilimiz gençlerinin çok büyük kültürel, sosyal ve sportif imkana kavuşacağına işaret etti.

Kasım ayının son günleri itibariyle % 90 seviyelerine ulaşan yeni gençlik merkezi binasında konferans salonu, halk oyunları salonu, iş derslikleri gibi sosyal donatıların da bulunacağını kaydeden Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Mustafa Ünlüer, “Yeni gençlik merkezimizle birlikte ilimiz gençlerine içerisinde saatlerce vakit geçirebilecekleri güzel bir ortam hazırlamayı planlıyoruz. Böylece gençlerimizi kötü alışkanlıklardan da geri durmaya yönlendireceğiz” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kemal kalkan - 4 yıl önce
gençlik merkezi müdürümüzün hiçm, emeği yok. bu adam sanki paşa gibi reklamını yapıyor.