banner461
banner195

İnşaatlar Neden Durdu?

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde inşaatları geçtiğimiz aylarda hızlı bir şekilde devam ettirilen olimpik havuz ve gençlik merkezinin inşaatlarının bugünlerde ağır aksak gitmesi dikkatlerden kaçmadı.

İnşaatlar Neden Durdu?
25 Ocak 2014 Cumartesi 09:25

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü kompleksi içerisinde inşaatları geçtiğimiz aylarda hızlı bir şekilde devam ettirilen olimpik havuz ve gençlik merkezinin inşaatlarının bugünlerde ağır aksak gitmesi dikkatlerden kaçmadı.

İlimizde yüzme sporları branşında Sporcuların yetiştirilmesine önemli bir katkı sağlayacak olan yarı olimpik havuz inşaatı ve yine ilimizde gençlerin boş vakitlerini çeşitli eğitim ve spor faaliyetlerine katılarak değerlendirmelerine destek verecek olan yeni gençlik merkezi binalarının inşaatlarının durması her iki binanın da erken faaliyete geçirilmesi olasılığını da çürütüyor.

Geçtiğimiz aylarda sık sık ifade edildiği üzere çok hızlı bir şekilde sürdürülen inşaat çalışmalarının özellikle bu binaların yapımını üstlenen firmanın Nisan ayına kadar binaları teslim etme yetkisinin bulunması nedeniyle yavaşlatıldığı ifade ediliyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Sporcu - 4 yıl önce
İnşaatların durduğu felan yok gençlik merkezinin içine girerseniz görürsünüz.gelip görürseniz iyi olur duyarak olmaz.