banner461
banner195

“İnsan Allah’tan Korkar”

Nevşehir’de 2014 Yerel seçimleri döneminde sıkça gündeme getirilen ve o günden bu yana da bazı siyasi partilerin gündeme getirmeye devam ettiği Kale ve çevresindeki kentsel dönüşüm çalışmalarının şehrin tarihine darbe vurduğu yönündeki eleştiriler halen Başkan Ünver’in gündeminde.

“İnsan Allah’tan Korkar”
19 Kasım 2015 Perşembe 13:58

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 2014 Yerel seçimleri döneminde sıkça gündeme getirilen ve o günden bu yana da bazı siyasi partilerin gündeme getirmeye devam ettiği Kale ve çevresindeki kentsel dönüşüm çalışmalarının şehrin tarihine darbe vurduğu yönündeki eleştiriler halen Başkan Ünver’in gündeminde.


Kale ve çevresinde ortaya çıkarılan tarihi dokunun önümüzdeki yıllarda Nevşehir İl Merkezinin turizmden faydalanması aşamasında en önemli etken olacağına dikkat çeken Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, yapılan eleştirilere “İnsan önce Allah’tan Korkar” diyerek yanıt veriyor.

Fotoğraf karesinde üstte göründüğü bir Nevşehir’in kendisine teslim edilmesi durumunda “Şöyle bir Nevşehir’i bana teslim etselerdi ben buranın taşına toprağına altın döşeseydim” diyen Başkan Ünver, “Bakın iki fotoğraf karesine. İkisi de aynı açıdan çekilmiş. Allahtan yıkmadan önce fotoğraflamışız. Bu konuda yapılan eleştirileri son derece yersiz buluyorum” dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.