banner461

İş Kur İl Müdürü Zanaatkârlarla Buluştu

Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Arif Sıddık BARATA, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın “ +2 İstihdam Hedefiyle “ devam eden Milli İstihdam Seferberliği kapsamında iş yeri ziyaretlerine devam ediyor.

banner503
İş Kur İl Müdürü Zanaatkârlarla Buluştu
07 Mayıs 2018 Pazartesi 21:00

banner143
banner134

2017 yılının başında işsizliğin azaltılması ve istihdamın artırılması hedefiyle başlatılan Çalışma Hayatında Milli Seferberlik programı 2. Fazıyla 2018 yılında da tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda bu güne kadar bir çok işveren ve çalışanla bir araya gelen İş Kur İl Müdürü Arif Sıddık BARATA ilimizin unutulmaya yüz tutmuş mesleklerine sahip çıkan zanaatkârlara ziyarette bulundu.

Geçmişi geleceğe taşıyan, tarihimizi yansıtan meslek erbaplarıyla sohbet edip mesleğin incelikleri hakkında bilgi alan BARATA zanaatkârların sıkıntılarını da dinleyerek İş Kur’un her zaman yanlarında olduğunu dile getirdi. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Nevşehir esnafı BARATA ’ya teşekkür etti. İl Müdürü BARATA İş Kurun Kapılarının vatandaşa her zaman açık olduğunu söyleyerek hayırlı işler diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.