banner461
banner195

İŞ-KUR’un 2014 Bütçesi Belli Oluyor

2013 Yılında toplum yararına çalışma projesi kapsamında alınan ek bütçe ile halen ilimiz genelinde 500 kişinin bu proje çerçevesinde çalıştırılmaya devam ettiğine değinen Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, Nevşehir’in yeni iş sezonuna iyi bir başlangıç yapacağına inandıklarını da söyledi.

 İŞ-KUR’un 2014 Bütçesi Belli Oluyor
23 Haziran 2014 Pazartesi 20:46

banner143
banner134

 İŞ-KUR’un 2014 Bütçesi Belli Oluyor

NEVŞEHİR(MHA) 2013 Yılında toplum yararına çalışma projesi kapsamında alınan ek bütçe ile halen ilimiz genelinde 500 kişinin bu proje çerçevesinde çalıştırılmaya devam ettiğine değinen Çalışma ve İş Kur İl Müdürü İlhan Temel, Nevşehir’in yeni iş sezonuna iyi bir başlangıç yapacağına inandıklarını da söyledi.

İş gücü piyasasının bu yıl iyi bir dönem geçireceğini umut ettiklerini söyleyen Temel, “2013 yılına baktığımızda Çalışma ve İş Kur İl Müdürlüğümüz açısından başarılı bir yıl geçirdiğimizi düşünüyorum. Hem işsizlerimize hem de işverenlerimize yönelik yaptığımız çalışmalarımız son derece olumlu geçti. Genel Müdürlüğümüz bize verdiği hedeflerin üstünde bir performans sergiledik. 2013 Yılında toplum yararına çalışma projesi adı altında başlattığımız projemize bir ek bütçe aldık. Bu ek bütçe ile bu projemiz 2014 Haziran ayına kadar devam edecek. 500 kişiyi kapsayan toplum yararı projemiz sürdürülüyor. Kamu hizmeti gördürülüyor bu projeye dahil olanlara. Haziran ayından itibaren yeni bütçemiz belli olacak. Şu an itibariyle Nevşehir iş sezonuna hazır. Ve iyi bir yıl olacak gibi görünüyor. İşgücü piyasası anlamında 2014 yılını iyi görüyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.