banner461
banner195

İşadamı Hakan Ardıil'in Oğlu Kaan Arıdil Dünya Evine Girdi

Nevşehir’in tanınmış ve saygın Ailelerinden, Arıdil Beton'un sahibi başarılı sanayici ve iş adamı Hakan Arıdil'in Oğlu Kaan Arıdil, Tülay Özdoğan ile rüya bir düğünle muradına erdiler.

İşadamı Hakan Ardıil'in Oğlu Kaan Arıdil Dünya Evine Girdi
02 Eylül 2014 Salı 18:40

banner143
banner134
Nevşehir’in tanınmış ve saygın Ailelerinden, Arıdil Beton'un sahibi başarılı sanayici ve iş adamı Hakan Arıdil'in Oğlu Kaan Arıdil, iş adamı Medet Özdoğan'ın kızı Tülay Özdoğan ile rüya bir düğünle muradına erdiler. 

Ürgüp Perissia Otelde düzenlenen Muhteşem Düğün töreni Nevşehir’in tanınmış iş adamları ve bürokratlarını buluşturdu. Tülay ve Kaan ARIDİL çiftinin düğün törenlerine katılım gösteren davetliler otel kapısında Kemanla Tiro ekibi karşıladı.

Konuklarla düğün boyunca yakından ilgilenen Hakan Arıdil ve Medet Özdoğan, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmadıkları için tüm katılım gösteren davetlilere teşekkür etti. 

Hayatlarının En mutlu günlerine imza atan Tülay ve Kan ARIDİL çiftlerinin heyecanı gözlerden kaçmadı. Genç çiftin nikahını kıyan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, ARIDİL çiftine ömür boyu mutluluklar diledi...

Düğün töreni masalları aratmadı... 

Ürgüp Perissia otelde dua ve Semazen gösterileyle başlayan Düğünde,TRT sanatçılarından Tuğçe Pala, Alp Arslan'ın birbirinden güzel şarkıları, çeşitli animasyonlarla da renklendirilen Tülay ve Kaan ARIDİL çiftinin Düğün Merasimine Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Başkan Yardımcıları Oktay Şımarmaz, Atilla Seçen, Yusuf Kaya, NTSO Meclis Başkanı Seyit İnce, NTSO Başkan Vekili Mehmet Ali Öbekli, limizin saygın iş adamlarından Musa Ertaş,İrfan Karaca,Tuncer Gök,Bekir Paslanmaz,Dağıslan Özaltın,Halil Uluer başta olmak üzere Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş çok sayıda seçkin konuklarıyla Bini aşkın çok sayıda davetli katıldı.

Onlar Erdi Muradına...

Arıdil ve Özdoğan Ailelerinin biricik evlatları Kaan Arıdil ile Tülay Özdoğan çiftlerinin nikahını Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver kıyarken şahitliklerini her iki çiftin Dede'leri yaptılar.

Nevşehir'de iş ve siyaset dünyasını bir araya getiren muhteşem Düğünün finalinde ise Nevşehir,Sakarya,Ankara ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye nin dört bir tarafından büyük katılım gösteren davetliler gönüllerince eğlendiler. 

Düğüne katılan çocuklar ise Palyaçolar tarafından kendilerine balonlar hediye edildi ve yüz boyaması yapılarak oyunlar oynayıp unutamayacakları bir gün yaşadılar.


Nevşehir de Düğün Organizasyonlarının bir numaralı firması FİB Ajans Organizasyon tarafından gerçekleştirilen Tülay& Kaan ARIDİL Çiftinin düğün merasimi Nevşehir'de şimdiye kadar görülmemiş bir konsepte süslenen Gelin Yolu,Gelin masası giydirmeler ve Fikret Çapacı nını başarılı sunumları bu ihtişamlı düğünü unutulmazlar arasında yer aldı. Düğün Tüm davetlilerden tam not aldı.

FİB ajans Organizasyon olarak Genç çiftlerimiz Tülay & Kaan ARIDİL Çiftlerine Allah'tan bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
Nevşehir de Düğün,Nişan,Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...
0 384 212 9 444
0 532 627 28 74

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
medet özdogan - 3 yıl önce
Mutluluklar dilerim onlari cok seviyorum