banner461
banner195

İsrail Bayrağını Yaktırmadı...! İşte Bayrağa Saygı' Dersi

Nevşehir’de İsrail’in Gazze saldırılarını protesto için düzenlenen Mitingte İsrail Bayrağını yakmak isteyen gençlere izin vermedi.

İsrail Bayrağını Yaktırmadı...! İşte Bayrağa Saygı' Dersi
25 Temmuz 2014 Cuma 16:17

banner143
Nevsehir de Gazze Mitingi ! Nevşehirden İsraile Lanet
İlgili Galeriye Git
banner134

İsrail'e Nevşehir'den Bayrak Dersi....Nevşehirlilerden 'bayrağa saygı' dersi... Nevşehir’de İsrail’in Gazze saldırılarını protesto eden binlerce kişi, cuma namazı sonrasında toplandı.
İsrail'de yapılan katliamda mazlum Müslüman kardeşlerimizi katleden Terörist İsrail Devletini protesto eden Nevşehirliler, İsrail bayrağını yere atarak yakmak ve çiğnemek isteyen vatandaşa izin vermedi.
 Öncel hemen müdahale ederek İsrail bayrağını yerden kaldırdı ve koruma altına aldı. 

Nevşehir’de İsrail’in Gazze saldırılarını protesto için düzenlenen Mitingte İsrail Bayrağını yakmak isteyen Nevşehirli gençlere İHH Nevşehir Koordünatörü Baki Öncel izin vermedi.

İHH Nevşehir Koordünatörü Sayın Baki Öncel Gençlere; "Bayrak bir milletin bağımsızlığı ve sembolüdür.Biz hakların bağımsızlığına inanan bir milletiz Halk masumdur.Katil siyonist devlet İsraiil dir.Buradan israil halkına sesleniyoıruz,Başınızdaki siyonist devletin Gazze'deki katliamlarını bir an önce durdurun dedi. Öncel,Biz  Osmanlı ruhunun yeniden canlanacağını sözlerine ekledi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
1916 - 4 yıl önce
1916 yılında kudus osmanlının elinden çıkmiştır?araştırmak gerekli filistin bayrağı neyin simgesidir?araştırmak gerekli.
Avatar
nevşehir sevdalısı - 4 yıl önce
onun bayrağına saygı duyarsan böyle bir miting yapma arkadaş.senin hiç farkın yok ki prallelcilerden
Avatar
mustafa seçen - 4 yıl önce
kime neyin dersini veriyosunuz onlarda şimdi anladı bunu Alla Alla
Avatar
Ülkü Aslan - 4 yıl önce
dev bir miting yapılıyor. filistin'li kardeşlerimizin acısı paylaşılıyor.. ne güzel bir eylem. peygamber efendimiz (sav) de böyle buyurmuştur zaten bir hadisi şerifinde. elinizdeb geleni yapın demiştir. elimizden geleni yaparken ayrıntılara dikkat etmeliyiz bence. i̇srail, savunduğumuz filistin'i ülke olarak tanımadığını ve haritadan sileceklerini söyleyerek filistin bayrağını defayen yakmış ayak altına almışlardır. biz şimdi i̇srail'e tepkimizi gösteriyorsak tıpkı onların filistin bayrağını tanımayıp, saygı göstermediği gibi bizde saygı göstermemeliydik. ancak o zaman bu eylem yerine giderdi. sen filistin'i savun, filistin bayrağını yakarak, filistin'i haritadan silin diyen bir milletin bayrağını koru. olacak iş değil. evet devletlere ve bayraklara saygı duyulur ancak devlet se saygı duyulur. zalim, katil zulm eden bir zümreyse ne devletliğine ne de bayrağına saygıda duyulmaz, tanınmazda..
Avatar
haber yanlış olmuş - 4 yıl önce
i̇srail bayrağı mitingte yakıldı bugün bayrağınızı yakıyoruz katliam durmazsa topraklarınızı yakacağız anaonsu da yapıldı