banner461
banner195

İstanbul Nevbiad'dan Ürgüp Belediyesine ziyaret

Başakşehir Kaymakamı ve Nevşehirli İş Adamları ve Bürokratları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin başkanlığındaki İstanbul’da yaşayan Nevşehirlilerden oluşan heyet, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

İstanbul Nevbiad'dan Ürgüp Belediyesine ziyaret
29 Aralık 2015 Salı 14:52

banner143
İstanbul Nevbiad'dan Ürgüp Belediyesine ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134
İstanbul'da yaşayan Nevsehirli hemserilerimizin kurduğu ve başkanlığını hemşehrimiz Basakşehir Kaymakamı Kazım Tekin'in yaptığı NEVBİAD'ı belediyemizde ağırladık. Misafirlerimize Köftür ve fırında odun ateşinde pişmiş patates ikram ettik.

Memnuniyet duyduğumuz ziyarete hemşehrimiz Eyüp Kaymakamı Abdullah Dölek, Ürgüplü İşadamı Bekir Erdoğan gibi isimler de eşlik etti.

Başakşehir Kaymakamı ve Nevşehirli İş Adamları ve Bürokratları Derneği (NEVBİAD) Başkanı Kazım Tekin başkanlığındaki İstanbul’da yaşayan Nevşehirlilerden oluşan heyet, Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Ürgüplü hemşehrimiz İş adamı Akasya Group Yönetim Kurulu Başkanı Vejni Büyük, Tesan A.Ş Bekir Erdoğan'da yer aldı.

NEVBİAD Başkanı Kazım Tekin Belediye Başkanı Fahri Yıldız’a, dernek çalışmaları konusunda bilgiler verdi. Tekin, Derneğin yaklaşık 1 yıl önce kuruluğunu belirterek İstanbul’da yaşayan işadamı ve bürokratları bir araya getirildiğini söyledi. İlk etapta eğitim amaçlı olarak çalışmalar yürüten derneğin, önümüzdeki süreçte birlik ve beraberlik ortamı içerisinde daha faydalı hizmetler için çalışmalar yürütme çabası içerisinde olacaklarını kaydetti.

Ziyarette misafirlere memleket özlemini gidermek için yöremize has
 Köftür ve fırında odun ateşinde pişmiş patates ikramı yapıldı.

Ziyaretin anısını Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Nevşehir İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkanı Kazım Tekin’e kilim hediye ederken, Tekin’de Yıldız’a çeşitli hediyeler takdim etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.