banner461
banner195

İşte Tatlarin Belediyesinin Yeni Yüzü

Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Kasabasında belediye hizmet binası yenilendi.

İşte Tatlarin Belediyesinin Yeni Yüzü
12 Mart 2015 Perşembe 18:03

banner143
Tatlarin Belediyesinin Yeni Yüzü
İlgili Galeriye Git
banner134
Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman tarafından başlatılan belediye hizmet binası tadilat çalışmaları sona erdi. Tatlarin Belediyesi'nin yenilenen yeni yüzü ile hizmete başlaması ise vatandaşlar tarafından büyük bir beğeni ile karşılandı.

Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat Adıyaman www.fibhaber.com a yaptığı açıklamada belediye hizmet binamızı yenilemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bizlere yapmış olduğumuz çalışmalarda desteklerini esirgemeyen Milletvekillerimiz A.Erdal Feralan’a, Murat Göktürk’e ve Ebubekir Gizligider’e teşekkür ediyorum diye konuştu.

Tatlarin belediye binasının eski yapısından kurtulup yeni iç yapısına kavuşması  ve tadilatın bitmesiyle vatandaşa daha rahat bir hizmetin sağlanması amaçlandı.


Tatlarin Belediye hizmetlerinin hızlanması içinde belirli teknolojik yatırımlarda yapıldı. Bunlar yeni server eklenmesi mobese sisteminin kurulması ağ yapısının yenilenmesi gibi...

Ayrıca Belediye binasında başkan odasının eski resmini de eklediki aradaki fark daha rahat anlaşılsın. Tatlarin belediyesinin yeni yüzü vatandaşa hayırlı olsun

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sadi - 3 yıl önce
belediye binası deilde barajın hali nolcak acep