banner461
banner195

İşte Turnuvanın En Tanınmışları

Nevşehir’de Kapadokya Televizyonu tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl da düzenlenen Futbol Turnuvasında kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerde top koşturuyor.

İşte  Turnuvanın En Tanınmışları
08 Mayıs 2014 Perşembe 14:01

banner143
banner134

 Turnuvanın En Tanınmışları

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Kapadokya Televizyonu tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl da düzenlenen Futbol Turnuvasında kamuoyunun yakından tanıdığı isimlerde top koşturuyor.

4 Ayrı grupta toplam 17 takımın mücadele ettiği ve Gazi stadında oynanan müsabakalarda göze çarpan, kamuoyunun tanıdığı isimler arasında Ak Parti Derinkuyu eski ilçe başkanı ve yerel seçimlerde il genel meclisi üyeliğine seçilen Serdar Pala, İl Özel idaresi genel sekreter Vekili Uğur Akgüller, ÖĞDER Başkanı Özden Taşğın, Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Salih Öğretici ve İl Özel İdare Sporun emektar Antrenörü Şakir Topoğlu’nu görmek mümkün.

İlk günden itibaren oldukça çekişmeli ve gollü müsabakalara sahne olan Kapadokya TV Futbol Turnuvasında ilk tur karşılaşmalarının ardından maçların daha zevkli ve çekişmeli hale gelmesi bekleniyor.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
telekom - 4 yıl önce
türk telekom olarak o turnuvadan birinci olarak çıkacağız rakip takımlara buradan başarılar diliyorum.